KAŠTELANSKI RADIOAMATERI
Mlada ekipa Radio kluba "Kaštilac" sudjelovala je na prvom ovogodišnjem radio goniometrijskom natjecanju na terenima u okolici  planinarskog doma Kamenitovac pokraj Bjelovara. Ekipa juniora uz dvoje starijih natjecatelja svojski se potrudila te u konkurenciji devet klubova iz zemlje i inozemstva osvojila treće mjesto ekipno.

Goran Karaman je osvojio zlatnu medalju u kategoriji M14 (muškarci do 14 godina) dok je Bruno Barada bio treći. U kategoriji M16 kaštelani Petar Beroš i Alen Beneš su osvojili drugo i treće mjesto dok je Dino Vukorepa bi srebreni u kategoriji M19. Vođa puta Rolando Milin je bio drugoplasirani u kategoriji M50.
Poželimo mladim kaštelanskim radioamaterima uspješne nastupe u ovogodišnjem prvenstvu i plasman na europsko prvenstvo koje se ove godine održava u Poljskoj.