Croatian English French German Italian Spanish

Sinoć su odigrane tri utakmice osmine-finala u kojima su postignuti slijedeći rezultati:

Staklar – Torcida Sučurac Trafika Libero 7:0
Mesnice Tangar – CB Balun 3:3 (pp. 4:6)
Skalice – Skela Brodosplit 1:2

Kao što možete i sami vidjeti na sinoćnjim utakmicama nije nedostajalo uzbuđenja izuzev na prvoj u kojoj je Staklar nadmoćno pobijedio svog suparnika.

U drugoj utakmici smo imali ljepoticu večeri u kojoj su igrale dvije domaće ekipe. Igra je bila puna svega što ovaj sport i čini tako zanimljivim. Iako su Mesnice Tangar vodile u jednom trenutku 3:1, u samoj završnici, točnije u posljednjoj minuti, CB Balun uspijeva izjednačiti i tako dovodi ovu utakmicu do ruleta izvođenja kaznenih udaraca. U tome su uspješniji bili igrači CB Balun za koje je vratar Luka Zec obranio ključni udarac.

Posljednja utakmica dana nam je donijela susret dviju poznatih splitskih momčadi. Skalica koji na ovom turniru nastupaju s pomlađenom momčadi i Skele pune iskusnih igrača. Prvo poluvrijeme je završilo vodstvom Skele 2:0 no to nije obeshrabrilo mladu momčad Skalica koja je u drugom poluvremenu krenula po barem izjednačenje. Zamalo im je to i uspjelo pa se može reći da je Skelu spasio posljednji sudački zvižduk.