Nakon četvrtog kola tek je stobrečki Primorac 1929 uspio zadržati sto-postotni niz. "Hajduk 2" je na svom terenu s tijesnih 3:2 stigao do devetog boda pobjedom nad povratnikom u Treću HNL Jug, kaštelanskog Vala.

Raštane su u Unešiću doživjele prvi poraz, Zagore je bila bolja sa 3:1 dok je Jadran iz Luke Ploče slavio nad Velebitom s minimalnih 1:0. Jedini pogodak postignut je u 3. minuti (Nikolac), a momčad iz Benkovca susret je završila sa desetoricom jer je dvije minute prije kraja isključenErcegović.

Uspješni kod kuće u Dubrovniku ponovno su bili igrači GOŠK-a. Sa 4:0 razbili su Primorca iz Biograda a zanimljivo, rezultat je postavljen već nakon prvih 45 minuta. Istaknimo i kako je ovo druga uvjerljiva domaća pobjeda za GOŠK; u prvom su kolu sa 5:0 ispratili Uskok, sada sa pogotkom manje Primorac. Dakle, 9:0 kod kuće.