hren
 

KAZNA ZA BAKLJADU
Disciplinski sudac Hrvatski Telekom Prve lige Alan Klakočer donio je odluke o kaznama po prijavama službenih osoba s utakmica 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige

Zbog paljenja dvadesetak pirotehničkih naprava navijačke skupine Torcida u 75. minuti utakmice Gorica - Hajduk, zbog čega je ista bila u kratkom prekidu, HNK Hajduk kažnjen je novčanom kaznom od 28.000 kuna, a HNK Gorica kao organizator utakmice iznosom od 10.000 kuna, presuda je disciplinskog suca Hrvatski Telekom Prve lige Alana Klakočera.

Hajduk je tako samo nastavio 'pozitivan niz' - barem što se kazni tiče - otkako su se navijači vratili na stadione. Podsjetimo, 'bili' su nakon gostovanja kod Lokomotive u Kranjčevićevoj zbog Torcide dobili novčanu kaznu od 40.000 kuna, ali i jednu utakmicu na Poljudu bez prisustva navijača! Uz to, Hajduk je kažnjen i s 25.000 kuna nakon utakmice protiv Slaven Belupa. Tako su u manje od petnaestak dana 'bili' na račun svojih vjernih navijača ostali bez gotovo 100.000 kuna! Tako je to kad Torcida 'časti'!

Uz to je disciplinski sudac Alan Klakočer kaznio i Osijek s 20.000 kuna zbog neprimjerenog skandiranja navijača, ali i Osijekovog sportskog direktora Alena Petrovića. On je dobio mjesec dana zabrane obavljanja funkcija u nogometu te kaznu od 2000 kuna, a sve zato jer je dobio crveni karton zbog pokazivanja srednjeg prsta i komentara 'sudite kao pi_ke, a prijavio ga je sudac Duje Strukan.

Hrvatska 1. liga

Inter Zaprešić-Dinamo Zagreb0:1
Osijek-Rijeka1:0
  Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Dinamo Zagreb32244476
2.Lokomotiva32176957
3.Osijek321511656
4.Hajduk321661054
5.Rijeka321571052
6.Gorica3212101046
7.Slaven Belupo32971634
8.Varaždin32691727
9.Istra 196132581923
10.Inter Zaprešić32382117

Sljedeće utakmice

4.7.Istra 1961-Gorica
4.7.Varaždin-Slaven Belupo
4.7.Lokomotiva-Inter Zaprešić
5.7.Hajduk-Osijek
5.7.Rijeka-Dinamo Zagreb

Izvor: Tportal.hr


KOMENTARI:

GLOMAZNI OTPAD
Raspored kontejnera za glomazni otpad
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij