NBA
LOS ANGELES LAKERSI sjajno odigranom utakmicom pobijedili su Portland 135:115 i poveli 3-1 u seriji.

LeBron i društvo utakmicu su otvorili s 15:0 i nakon toga za Portland više nije bilo povratka. Prvu četvrtinu Lakersi su dobili 43:25, a do poluvremena je najbolja momčad Zapada otišla na 29 poena prednosti (80:51). Lakerse je s 30 poena i 10 asistencija predvodio LeBron James, a Anthony Davis dodao je 18 poena. U poraženoj momčadi Jusuf Nurkić je postigao 20 poena uz 13 skokova, a Mario Hezonja je za 19 minuta na parketu postigao 11 poena uz šest skokova. Podbacio je najbolji igrač Portlanda Damian Lillard koji je postigao 11 poena.

Miami je u četvrtom duelu stigao do četvrte pobjede protiv Indiane (99:87) i tako izborio prolazak u polufinale Istoka. Goran Dragić s 23 poena vodio je Miami do okršaja s boljim iz duela Milwaukeeja i Orlanda.

Schroder i Paul blistali protiv Houstona

Napeto je u dvoboju Oklahome i Houstona. Oklahoma je sa 117:114 sinoć slavila i izjednačila na 2-2 u seriji. Blistali su Dennis Schroder (30 poena) i Chris Paul (26 poena). Na drugoj strani je James Harden, koji i dalje igra bez pomoći ozlijeđenog Russella Westbrooka, postigao 32 poena i imao 15 asistencija.

Izvor: Index.hr