NK“GOŠK“ – NK“POSTIRA_Sardi“ 2:2
Jako loša predstava domaće momčadi koja već pet utakmica u ovome prvenstvu prima pogodak u prvih pet minuta te tako kreće u utakmicu sa negativnim omjerom. Nakon primljenog pogotka u 5 minuti domaći igrači su se malo probudili i dolaze u vodstvo već u 18 minuti drugim pogotkom Milardovića.

U periodu nakon vodstva domaći igrači su propustili par 100 % prigoda za riješiti utakmicu što im se osvećuje u 6 minuti drugog poluvremena u koje su ponovno ušli nekoncentrirano bez volje i želje za pobjedom te svojim pristupom poklanjaju bodove Postiranima.

12.kolo 4-HNL-Jug Podskupina „B“
NK“GOŠK“ – NK“POSTIRA_Sardi“ 2:2 (2:1)
0:1 Grubišić 5 min,1:1 Milardović 14 min, 2:1 Milardović 18 min, 2:2 Vladislavić 51 min
Suci:Budimir,Pejković,Grbavac
Delegat : Puljiz

NK“GOŠK“ Čulić, Roguljić (od 61 Bobeta), Botica(od 70 Boduljak),Marić-Arić,Vujić,Konsa(od 88 Ercegovac Stipe) ,Milardović,Miše,Mula,Janković,Šarić.

NK“POSTIRA-Sardi“ Martinić,Doljanin,Eterović,Božinović-Mađor,Grubišić,Terzić(od 66 Vladislavić Darko),Matulić,Mladineo,Vidović(od 80 Baković),Lukić,Vladislavić Mario

IGRAČ UTAKMICE: Vladislavić Darko