Posljednju provjeru prije nastavka prvenstva odigrali su nogometaši Jadrana i GOŠK-a . U Kaštelanskom dvoboju slavio je Jadran sa visokih 3:0.

Igralo se u Gomilici, a Jadran je prvo poluvrijeme dobio pogotkom Kapetanovića iz jedanaesterca. U drugom poluvremenu Jadran nastavlja bolju igru i ubrzo dolazi do povećanja vodstva. Za 2:0 ponovo je strijelac bio Goran Kapetanović. Ovoga puta pogodak je postigao glavom. U nastavku igre Jadran postiže i treći pogodak. Slično poput Kapetanovića glavom je poentirao Bonačin za konačnih 3:0.

Podsjetimo, u subotu kreće nastavak trećeligaškog prvenstva. Jadran će na gostovanje Raštanama, dok Val na svom stadionu igra protiv Omiša. Dan kasnije treći kaštelanski predstavnik, GOŠK koji se natječe u 4. HNL – jug u Gomilici igra protiv Croatije (Z).