Rezultati 1. kola treće HNL - Jug:
GOŠK AC - Uskok 6:2
Pag - Val 2:2
Zagora - Jadran KS 1:0

KAŠTEL GOMILICA-Igralište GOŠK-a u Naselju. Gledatelja 150. GOŠK Adriachem - Uskok 6:2 (2:1).
Sudac: I. Čapin (Podbablje Gornje) - 6,5.
Strijelci: Kolić u 14. i 81., Javorčić u 43., Klinčić u 53., Britvić u 86. i Kabić u 90. za GOŠK AC, a Balić u 36. i Miletić u 56. za Uskok. Crveni kartoni: Goran Vidić u 66., udaranje protivnika bez lopte, Andrija Vuko u 81., psovanje suca, pomoćni trener Hrvoje Radić (svi iz Uskoka) u 26., udaljavanje sa klupe.
NAJBOLJI IGRAČ: Šaša Kolić (GOŠK AC).

GOŠK AC: Vidović (7), Škalic (7,5) (od 84. Grubišić -), Aleksić (7,5), Zadro (7,5), Putnik (7,5), Jurić (7), Nuić (7), Javorčić (7) (od 63. Britvić 7), Klinčić (7) (od 88. Kabić -), Kolić (8).

USKOK: Vidić (4), Radić (5), Nakić (5,5), Pelivan (5) (od 63. Olujić 5), Tomić (5), Ivanda (5) (od 66. Bebić -), Miletić (5,5), Bešić (5) (od 46. Mađar 5), Balić (5,5), Vuka (4), Boban (5).

Vratar Uskoka Goran Vidić bez lopte natrčao je na nogometaša GOŠK-a Britvica udarivši ga glavom kad nije imao loptu. Pred kraj utakmice nakon gola domaćih Vuka je psovao pomoćnog suca Ljubomira Puljiza što je sankcionirao glavni sudac Čapin. Goškovci su igrali vrlo dobro pogotovo u drugom poluvremenu.
M. MORNAR

PAG - Igralište Julovica. Gledatelja 300. Pag - Val 2:2 (2:0). Sudac: M. Šetka (Ploče) - 5. Strijelci: Galešić u 32. i 49. za Pag, a Brkić u 56. i 61. za Val.
NAJBOLJI IGRAČ: Ante Galešić (Pag).

PAG: Sikirić (6,5), Mičić (7), Rogić (7), Bašić (6,5), Poljak (6,5), Rukavina (6,5), Žagar (6) (od 59. Radan 6), GaMć (7), Galešić (7,5), Miletić (7), Pavlović (7).

VAL: Milin (6), J. Samardžić (6), G. Samardžić (6,5), Broketa (6,5), Škopljanac (7), Tomas (6), J. Bašić (6) (od 59. Marinić 6), Plazanić (6) (od 67. M. Bašić), Ivić (6), Brkić (7), Stude (6).
(ig)

UNEŠIĆ - SC Borovište. Gledatelja 600. Zagora - Jadran (KS) 1:0 (0:0). Sudac: R. Hausvička(Dubrovnik) - 8. Strijelac: Marko Cukrov u 78. minuti.
NAJBOLJI IGRAČ: Denis Mijatović (Zagora).

ZAGORA: Mrčela (7), I. Dujić (7), Abramac (7), Milić (7), Šupe (8), Kulušić (7), Mijatović (8), H. Dujić (7), Grgas-Grando (7), Čveljo (7) (od 60. Cukrov 7,5; od 79. Strunje -), Hrstić (7), (od 73. Palavra).

JADRAN: Budišin (7), Ljubić (6,5), Elez (6), Delić (6,5), Kurtović (6), Šarić (6,5), Lovrić (6,5) (od 84. Bilobrk -), Rajčić (7), Bonacin (6,5), Poljak (6,5) (od 46. Bakota 6,5), Marin (6,5) (od 85. Trošelj -).

Ključni momentar utakmice dogodio se u 78. minuti kada je Marko Cukrov iskoristio nesporazum Jadrana te poklon loptu lukavo prebacio preko Budišina postavivši konačni rezultat.