GOŠK PONOVO BEZ BODOVA
U susretima 22. kola 3. HNL Val je nakon tri utakmice bez pobjede svladao Neretvu sa 1:0. Istim rezultatom Jadran (KS) je izgubio u Benkovcu kao i GOŠK koji je sa 4:0 poražen od Mračaja. Od ostalih rezultata izdvajamo visoku pobjedu Dinare na gostovanju u Biogradu te Zmaj iz Makarske koji je Hrvace svladao 8:0!

Pobjedom od 1:0 Val je ubilježio svoju desetu pobjedu sezone. U utakmici sa puno prigoda Val je teškom borbom svladao Neretvu. Pogodak je pao već u desetoj minuti susreta. Joško Parać je spustio loptu za Broketu koji sa vrha šesnaesterca pogađa same rašlje. Nakon tog pogotka gosti se bude i uz nekoliko dobrih prilika pokušali su izjednačiti. Svoje prilike do kraja poluvremena imao je i Val, no mreža se nakon desete minute nije tresla. U drugom poluvremenu obje ekipe nastavljaju igrom iz prvog dijela susreta. Unatoč mnogim prilikama iste su ostale nerealizirane, pa je tako Val zahvaljujući pogotkom Brokete još sa početka utakmice ubilježio nova tri boda.

Val – Primorac 1929 1:0 (1:0)

Kaštel Stari, igralište Vukovar, gledatelja 200
Suci: Jakov Titlić (glavni), Denis Vrkić, Damir Čorić
Strijelci: 1:0 Broketa 10.
Najbolji igrač: Bartul Broketa (Val)

Val: Karin, Erceg, R. Parać (64. Čurković), Tomas, Šarić, Bašić, Čubrilo (61. Čavka), Jurić, J. Parać, Broketa, Matijaš (75. Jelavić). Trener: Željko Škopljanac

Neretva: Ivanković, Brajković, Jelavić, Kuran, Bezer, Dodig, Rodin (58. Delalić), Rako, Milinković, Bubalo (69. Bilan), Prce (77. Buljubašić). Trener: Davor Mioč

U Benkovcu Velebit je sa minimalnih 1:0 svladao kaštelanski Jadran. Pogodak vrijedan tri boda pao je tek u 80. minuti susreta. Već u prvoj minuti susreta Jadran je imao prvu pravu priliku preko Povijača. Lijepu akciju s Plazonićem nije okrunio pogotkom jer je njegov udarac prošao pored vrata. Domaćin je zatim zaprijetio preko Uskoka, ali su centimetri dijelili od pogotka kada je iz slobodnog udarca opasno zaprijetio. To su zapravo bile jedine ozbiljnije prilike u prvom poluvremenu. Premalo od oba sastava. U drugom poluvremenu igra se odvijala na sredini terena uz malu inicijativu Velebita sve do te 80. minute kada  Velebit nije poveo. Nakon kornera strijelac jedinog pogotka na utakmici, koji je nekoliko minuta prije toga ušao u igru, ostaje sam i zabija u praznu mrežu. Nakon gola Jadran je krenuo po izjednačenje. Silić je imao izglednu priliku, no pucao je previsoko. Pred kraj utakmice Uskok je mogao povećati vodstvo, ali vratar Radić dobro brani.

Velebit - Jadran (KS) 1:0 (0:0)

Benkovac, igralište Gradski stadion, gledatelja 150
Suci: Dario Kulušić (glavni), Goran Perica, Danijel Storić
Strijelci: 1:0 Kruneš 80.
Najbolji igrač: Gojko Uskok (Velebit)

Velebit: Šarić, Morić, Rakić, Prtenjača, Benić, Kolić, Miletić (61. Bačić), Remšak (46. Margarin), Uskok, Dujmović, Bilaver (73. Kruneš). Trener: Josip Lončar

Jadran(KS): Radić, Plazonić, Katić, Juras, Jerčić, Bonacin, Glasović (60. Andrijašević), Grbeša, Povijač, Kapitanović, Periš (46. Silić).

Mračaj – GOŠK  4:0 (1:0)

Na gostovanju u Runovićima Gomilićani se nisu dobro proveli. Domaćin ih je pobjedio sa visokih 4:0. Već u prvome poluvremenu Mračaj je slomio otpor gostiju te osigurao gol prednosti. U nastavku igre bolju su igru okrunili sa novim pogotkom koji je GOŠK dodatno obeshrabrio. Mračaj je to iskoristio i do kraja postigao još dva pogotka za potvrdu pobjede. Novim porazom GOŠK se dodatno približio posljednjem mjestu koji vodi u niži rang natjecanja.