JADRAN ISPAO IZ ŽUPANIJSKOG KUPA
Sućurački Jadran nije se uspio plasirati u polufinale Županijskog kupa, nakon što ih je u četvrtfinalu zaustavio istoimeni klub iz Tučepa.

Iako je imao više prilika od domaćina, kaštelanski Jadran nije uspio iste i iskoristiti. U prvom su poluvremenu imali jednu pravu priliku, no promjene rezultata nije bilo. U nastavku igre domaćin je došao do vodstva zahvaljujući greški gostujuće obrane. U traganju za izjednačenjem, Jadran je imao nekoliko izglednih prilika, no napadači su bili neprecizni. Deset minuta prije kraja susreta, Povijač je izjednačio rezultat pogotkom iz slobodnog udarca. Nakon devedeset minuta, uslijedilo je raspucavanje iz jedanaesteraca. Rulet kaznenih udaraca otišao je u korist domaćina koji su se tako plasirali u polufinale.

Ostala tri polufinalista su Mosor, Hrvace i Split. Mosor je sa visokih 7:1 svladao četveroligašku ekipu Mračaj, dok su Hrvace i Split prošli preko jedanaesteraca nakon što su oba regularna rezultata bila 1:1.