Na memorijalnom turniru Ivica Džolić-Đola odigrane su sve utakmice 1. Kola. Iz odigranih rezultata možemo zaključiti da je dosta utakmica bilo neizvjesno do samog kraja tako da smo pobjednike u tim susretima tražili nakon boljeg izvođenja penala.

Od strijelaca moramo istaknuti Marka Plazonića (CB Stara kuća) sa šest pogodaka te Roberta Marića-Arića (Trafika Libero) sa pet pogodaka u visokim pobjedama svojih ekipa.

U 1. kolu nije bilo nekih većih iznenađenja, svi favoriti prošli su dalje, moramo jedino spomenuti rano ispadanje prošlogodišnjih finalista ekipe Nipper.


Bare i plačenici

Rezultati preostalih utakmica 1. kola:

Ponedjeljak 30.07.


Simpa bili Split - Sratok          8:0
Vole gradele split - ALU Brčić     1:9
Blatari - Bili trogir       4:3 pen. (2:2 reg.)
CB 'Tin' - Klinci s ribnjaka       3:0



Utorak 3.07.

CB 'stara kuća' - Trafika 'Kolak'  9:3
Varoš - Konoba
- Toja Dalmacija    4:0
 'Antlantida'
Ugost. oprema - CB 'The Best'  6:5 pen.
  'Baregel'                   (4.4 reg.)
CB 'Twister' - Mesnica 'Tangar 6:5 pen.
                              (3:3 reg.)



Srijeda, 01.08.

Bare i plaćenici – Banovina      4:1 
Rizla - Prolom oblaka        4:5 pen. (3:3 reg.)
Nipper - Tehnograd K. Štafilić   1:5
Torcida Donja - CB San Giovanni  2:3 pen.
  Kaštela                       (1:1 reg.)



Petak, 03.08.

Ustanik - Jelenko Team    7:6 pen (4:4 reg.)
Vragolani - Trafika 'Libero'  1:8
Klesarstvo - Trampulin        4:1

'Gotovac'
Dvd Kastela - F.F. 'Medeni'   1:0

Drugo kolo nastavlja se u ponedjeljak, ima dosta zanimljivih parova kao što su Ladovina – Varoš Konoba 'Atlantida' ,  lukšićki obračun između ekipa Alas Seget i Kamenoklesarske radnje 'Martelina, posebno moramo izdvojiti susrete između dva kafića CB 'Stare kuće' i CB 'Twistera' te onaj između Bare i plaćenika i lanjskog pobjednika Klesarstvo Gotovac.


CB `Twister`

Raspored utakmica 2. kola:

PONEDJELJAK,  06.08.


19:30    OXA  TISAK  Split    -    IMPULS  K. Sućurac
20:20    CB  'SAMOAH'  Split    -    CB  'AVIVA'
21:10    CB  'TIN'   -   TORCIDA  NINČEVIĆI
22:00    CB  'MALI  MATE'   -    ALU  BRČIĆ

UTORAK,  07.08.

19:30    BLATARI   -   TRAFIKA 'LIBERO'   K. Sućurac
20:20    LADOVINA   -   VAROŠ  KONOBA  'ANTLANTIDA'
21:10    NASELJE   -   TEHNOGRAD  K. Štafilić
22:00    USTANIK    -    PROLOM  OBLAKA

SRIJEDA,  08.08.

19:30    CB  'MENDULA'  Split    -    CB  'SAN  GIOVANNI'  K. Sućurac
20:20    ALAS  SEGET    -    KAMENOKL.  RADNJA 'MARTELINA'
                                              ADRIATIC YACHT CHARTER  K.Lukšić
21:10    CB  'STARA  KUĆA'   -   CB  'TWISTER'
22:00    BISTRO  'BRACO'   -    UGOSTIT.  OPREMA  'BAREGEL'  Split

ČETVRTAK,  09.08.

19:30    OJEBINE   -   RUDINE
20:20    CB  'DUPIN'   -   PEKARA  'VUČEVIĆ'
21:10    BARE  i  PLAĆENICI   -   KLESARSTVO  'GOTOVAC' 
22:00    DVD  KAŠTELA    -    SIMPA  BILI  Split

 


KOMENTARI:

Stari Komentari (6)

  • (Gost_2209)

    dobro da je zavrsilo aj jos dva miseca i gotovo, p.s. lija skola pocinje 10.9. da imas orjentir :lol:

    oko 5 godina prije
  • (Gost_5239)

    Šta je to škola?

    oko 5 godina prije
  • (Gost_3150)

    Kako nema ekipe GLAVATA ZELVA.Cuja san da se prijavila.Je da covik ima glavu ka i vatrogasni sic,i da je sa miseca nemos falit.Ima pravo igrat.

    oko 5 godina prije
  • ac-dc (Gost_7093)

    Rezultati prvih utakmica 2. kola:<br /><br />PONEDJELJAK, 06.08.<br /><br />OXA TISAK Split - IMPULS 10:0<br />CB'SAMOAH'-CB'AVIVA' 5:1<br />CB'TIN'-TORCIDA NINČEVIĆI 8:1<br />CB'MALI MATE'-ALU BRČIĆ 2:7

    oko 5 godina prije
  • (Gost_7175)

    Papa Džo.

    oko 5 godina prije
  • 5239 (Gost_4123)

    kada netko kaze pocinje skola, to ti je kolokvijalni izraz za pocetak nastave, i izgleda da pocinje 3.9. ac dc pozuri se

    oko 5 godina prije
Komentiranje je moguće smo putem facebook komentara