Rezultati 11. kola treć HNL jug:
GOŠK AC - Val 2:1
Trogir - Jadran (KS) 1:1

KAŠTEL GOMILICA - Igralište GOŠK-a u Naselju. Gledatelja 300. GOŠK AC - Val 2:1 (1:0).
Sudac: Toni Nejašmić (Split) - 6,5. Strijelci: Javorčić u 36. i Skalić u 69. za GOŠK AC, a Ivić u 75. minuti za Val.
Najbolji igrač: Šaša Javorčić (GOŠK AC).

GOŠK AC: Vidović (7), Janković (7), Povijač (7) (od 85. Jurić -), J.Šarić (7), Putnik (7,5), Aleksić (7,5), D. Šarić (7), Nujić (7,5), Škalic (7,5) (od 78. Teklić -), Jelić (7), Javorčić (7,5)(od 64. Britvić 7).

VAL: Milin (5), J. Plazonić (5)(od 60. J. Bašić 5), Stude (6), G. Samardžić (5)(od 71. J. Samardžić -), A. Plazonić (5), Tomas (5,5), Brkić (5), M. Bašić (5,5), Ivić (6,5), Ðerek (5), Denić (5).

Nogometaši GOŠK-a zasluženo su slavili pobjedu u gradskom derbiju. Gomiličani su postigli dva pogotka, a imali su prigodu u više navrata još matirati nesigurnog vratara Luku Milina. Val se u posljednjih godina predstavio u nikad slabijem svjetlu u Kaštel Gomilici.

Mario MORNAR

TROGIR - Igralište na Batariji. Gledatelja 700. Trogir - Jadran (KS) 1:1 (0:0).
Sudac: Škokić (Split) - 6,5. Strijelci: Milat u 49. za Trogir, a Alfirević u 61. minuti za Jadran (KS).
Najbolji igrač: Svetin Stojan (Trogir).

TROGIR: Blažević (6), Prga (6), Grabovac (6), Jakus (6,5), Bilić (6), Ivica (-)(od 34. Ðuzel 6), Barišić (6,5), Stojan (7), Alajbeg (6)(od 81. Emer -), Čop (6), Milat (6,5).

JADRAN KS: Budišin (6,5), Ljubić (6,5), Elez (6), Delić (6), Kurtović (6), Sa-rić (6), Alfirević (6,5), Lovrić (5,5), Bonacin (6,5)(od 83. Treselj -), Poljak (5,5), Bilobrk (6)(od 52. Marin 5,5).

Derbi susjeda nije opravdao očekivanja glede kvalitete igre, iako se okupio popriličan broj gledatelja. U prvom dijelu moglo se vidjeti samo nekoliko prilika domaćih i možda sumnjivih situacija u šesnaestercu kada je sudac Škokić mogao pokazati i na bijelu točku. Drugi dio domaćini su otvorili sjajno i u 49. minuti nakon centaršuta Barišića Marko Milat je glavom matirao solidnog vratara gostiju.

Gosti su pokušavali što prije izjednačiti, što im je uspjelo 15 minuta poslije kada je centaršut Bonacina iskoristio iskusni Alfirević i matirao neodlučnog Blaževića.