VINJANI – GOŠK  1:4 (0:2)
Momčad Goška iz Kaštel Gomilice sa gostovanja protiv Vinjana vratila se s punim plijenom. U posljednjem kolu prvog dijela sezone pobijedili su sa 4:1 te se tako od ove godine oprostili sa pobjedom i visokim plasmanom gdje su održali šansu za stizanjem vodeće momčadi prvenstva, što bi im omogućilo povratak u trećeligaški nogomet.

Gošk je već na poluvremenu imao dva pogotka prednosti. Prvi je mrežu domaćih zatresao Ivica Grbeša, a Alfirević se preko jedanaesterca upisao u strijelce. U drugom poluvremenu Gošk je ponovo dva puta tresao mreže. Alfirević je još jednom bio strijelac, a pogodak je zabio i Ercegovac. Pri rezultatu od 0:3 domaćini su postigli pogodak nade, ali nisu uspjeli doći do bodova, naročito kada su gosti kasnije postigli pogodak za konačnih 4:1.