Jučer su na Đoli odigrane četvrtfinalne utakmice, kao što se moglo i predvidjeti, nije falilo uzbuđenja i neizvjesnosti kao što se može vidjeti iz postignutih rezultata. Pred prepunim tribinama igrališta O.Š. 'Bijaći' svi prisutni mogli su uživati u dobrom i kvalitetnom malom balunu.

Iako to niti u snu nisu mogli zamisliti najlakši posao u četvrtfinalu imala je Konoba 'Intrada' koja je uvjerljivo porazila lukšićane iz CB 'Twister'. I ovog puta velike zasluge za taj veliki uspjeh mlade ekipe Konoba 'Intrada' ima njihov najbolji i najefikasniji igrač Toni Legčević koji je sa šest novih pogodaka zacementirao svoju vodeću poziciju na listi strijelaca koju predvodi sa 19 pogodaka.

Nešto lakši posao imala je ekipa CB 'Stara kuća' koja je žilav otpor svog protivnika slomila tek u nastavku, u drugom poluvremenu. Za prolazak u polufinale igrači Nippera morali su se dobro namučiti kako bi pobijedili tvrdu i borbenu ekipu iz Splita dok se tvrdo i neizvjesno igralo i u posljednjoj utakmici četvrtfinala između Konobe 'Porat' i Bistro 'Braco'. Stara i iskusna ekipa Konobe 'Porat' dok je bilo svježine i dovoljno snage dobro se držala prvo poluvrijeme, međutim u nastavku kada je nestalo snage i svježineekipa Bistro 'Braco' s dva pogotka lucidnog Cvitanovića riješila je utakmicu u svoju korist.

Subota,  17.08.2013.

19:45    Finale dječijeg turnira za 2000-2001. godište:   KLOŠARI  -  PLETIONICA  IVKOVIĆ
20:30    BISTRO  'BRACO'   -   NIPPER
21:20    Finale dječijeg turnira za 1998-1999. godište:  BANOVINA   -   CB  'CASANOVA'
22:00    KONOBA 'INTRADA'  2   -   CB  'STARA  KUĆA'