1. ŽUPANIJSKA LIGA
Dvije utakmice osmog kola 1. Županijske lige odigrane su u subotu i obje su bile bez pobjednika. Jadran (KS) je na gostovanju kod Vinjana izvukao bod, dok su Omladinac i Urania odigrali bez pogodaka.

Vinjani – Jadran (KS) 1:1 (0:0)

Vinjani, igralište Dovica
Suci: Mladen Martin Pauk (Split), Tomislav Kujundžić Lujan (Split), Mirko Odrljin (Čaporice)
Strijelci: 1:0 Jukić 76', 1:1 Šiškov 87'
Igrač utakmice: Jure Šiškov (Jadran KS)

Jadran nastavlja sa osvajanjem bodova, ali pohod na pobjede zaustavljen je u Vinjanima. U kvalitetnoj utakmici bilo je 1:1, oba pogotka pala su u završnici utakmice. Mreža se prvi put zatresla u 76. minuti susreta. Jukić je tada uspio savladati Banića i dovesti svoju momčad nadomak pobjede, samo dvije minute nakon što je ušao u igru. No, s tim se nije složio Šiškov koji tri minute prije ulaska u sučevu nadoknadu postiže izjednačujući pogodak. Rezultat je mogao otići na korist domaćih, ali je spornu situaciju nad Aračićem u posljednjim minutama glavni sudac prosudio kao simuliranje.

Vinjani: Radeljić, Zakarija (38. Pejić), Bušić Šontić, Krištić, Bakula, Maras, Vlašić, Buljan (84. Jović), Klapirić (74. Jukić), Aračić, Kutleša.

Jadran (KS): Banić, Ercegović, Elez, Grančić, Buzov, Jakovčević, Andrić (70. Periš), Alfirević, Grubišić (63. Bodrožić), Čondrić (46. Karaman), Šiškov.