U subotu je odigrano sedam utakmica 11. kola 3. HNL – jug. Val je na domaćem terenu ostvario minimalnu pobjedu protiv Junaka, a jedini pogodak pao je u drugom poluvremenu iz kaznenog udarca. U nedjelju kolo zaključuju Zmaj (B) i Primorac 1929.

Val – Junak 1:0 (0:0)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Luka Grbavac (Proložac Donji), Damir Miladin (Omiš), Ante Pavlinović (Split)
Strijelci: 1:0 Pedišić 57' (11m)
Igrač utakmice: Šime Josip Pedišić (Val)

Val i dalje ostaje neporažen na domaćem terenu. Ako već ne ide na gostovanjima, momčad iz Kaštel Staroga bodove skuplja pred svojim navijačima. Ovoga puta svladali su Junak s minimalnih 1:0 te tako ostvarili i prvu utakmicu sezone bez primljenog pogotka. U borbenoj utakmici presudan trenutak dogodio se u 57. minuti susreta kada je Vučemilović-Alegić skrivio kazneni udarac, a tu grešku gostiju iskoristio je najbolji strijelac Vala Pedišić. Prigodu da ostvare prvu gostujuću pobjedu Val ima već u srijedu u Stobreču.

Val: Jelić, Grubić, Mić, Bauk, Kovač (21. Kustura), Čulić, Pedišić (86. Žuljević), Caktaš, Udovičić (46. Šimunović), Velemirović, Bajić. Trener: Ante Milić

Junak: Banić, Mornar, Gale, Bandalo, Križanac, Ćorić (61. Santo), Poljak, Domazet (61. Kovačević), Pecotić (73. Budimir), Prančević, Vučemilović-Alegić. Trener: Dragutin Ćelić