Odigrane su utakmice 12. kola 3. HNL – jug. Val je doživio novi gostujući poraz, u Stobreču bolji je bio Primorac rezultatom 3:0. Vrijedi spomenuti kako je posljednjih pola sata utakmice Val igrao s igračem manje jer je zbog verbalnog vrijeđanja Bauk isključen.

Primorac 1929 – Val 3:0 (2:0)

Stobreč, stadion Blato
Suci: Mišo Krešić (Metković), Anita Nenada (Dubrovnik), Mikica Nobilo (Blato)
Strijelci: 1:0 Stipanović 9', 2:0 Stipanović 28', 3:0 Bakić 53'
Isključeni igrač: 55' Josip Bauk (Val)
Igrač utakmice: Stjepan Stipanović (Primorac 1929)

Nastavlja se agonija Vala na gostujućim terenima. Na gostovanju protiv stobrečkog Primorca doživjeli su još jedan visoki poraz. Domaćin je bio bolji s 3:0, a svoje bodove potvrdio je već u prvome dijelu. Najzaslužniji bio je Stjepan Stipanović koji je u prvih pola sata dva puta zatresao mrežu Jelića. Na 3:0 povisio je Bakić u 53. minuti susreta, a nakon što je dvije minute kasnije Bauk zbog verbalnog vrijeđanja suca isključen iz igre, bilo je sigurno da se Val vraća neslavno s još jednog gostovanja. Po završetku utakmice trener Vala je također verbalno nasrnuo na suca.

Primorac 1929:Matijaš, A. Barać, Bakić, Balić, F. Barać (78. Buzov), Tomaš (53. Jurjević-Škopinić), Ivanišević, Visković, Domazet, Zebić, Stipanović (75. Boban). Trener: Tonći Žilić

Val: Jelić, Šimunović, Grubić, Mić, Bauk, Čulić, Pedišić, Žuljević (46. Kustura), Caktaš (46. Kovač), Udovičić, Velemirović (64. Suman). Trener: Ante Milić