Rezultati 1. kola 3. HNL Jug:
Val - GOŠK AC 3:1
Jadran KS - Zagora 2:1

KAŠTELA - Igralište Vukovar. Gledatelja 350. Val - GOŠK AC 3:1 (3:1). Sudac: Damir Siiić (Dicmo) — 7. Strijelci: Brkić u 1. i u 24. te Ćubrilo u 40. (11 m),a Lovrić u 45. minuti za GOŠK.
NAJBOLJI IGRAČ: Petar Brkić (Val).

VAL: Mjlin (7), Samardžić (7) (od 75. Nuić -), Grbeša (7), Ćurković (7), A. Plazonić (7,5), Tomas (7), Bašić (7,5), J. Plazonić (8) (od 67. Crnjak -), Brkić (8) (od 52. Komar 7), Škorput (7,5), Ćubrilo (8).

GOŠK AC: Čuiić (6), Dolić (6,5), Vranjić (5), Tomić (5,5) (od 41. Ivanda 6), Lovrfć (5,5), Šarić (6), Čičnair (5,5), Povijač (5) (od 42. Britvić 6), Kapov (6), Jelić (6,5), Denić (5) (od 75, Bonacin -).

Već u prvoj minuti Vai je pogotkom otvorio sezonu protiv gradskog susjeda. Brkić je budno pratio ubačaj Škorputa i lukavo ubacio loptu u mrežu. Sredinom poluvremena Brkić se upisuje u strijelce. Veliki dio posla napravio je Ćubrilo koji je ukrao loptu i idealno uposlio Brkića. Brkić mu je uzvratio nekoliko minuta poslije jer je nad njim napravljen jedanaesterac, a Ćubrilo je bio siguran realizator. Gosti su smanjili rezultat pred sam kraj prvoga poluvremena pogotkom Lovrića.

J.TARABENE

KAŠTEL SUĆURAC - Igralište Zrinjski. Gledatelja 2OO. Jadran (KS) — Zagora 2:1 (1:0). Sudac: Mikica Nobilo (Blato na Korčuli) — 6,5. Strijelci: Zadro u 4. i Bonacin u 9O. minuti za Jadran (KS), a Šupe u 88. minuti za Zagoru.
NAJBOLJI IGRAČ: Marin Bonacin (Jadran KS).

JADRAN KS: Malenica (7), Delić (6,5), Elez (6,5), Kurtović (6,5), Matić (7), Zadro (7), Alfirević (6,5)(od 64. Šimunović 6,5), Bešić (6,5), Kovač (6,5)(od 52. Novačić 6,5), Poljak (6,5), Olujić (6,5)(od 68. Bonacin 7).

ZAGORA: Mihaljević (6), Škomrlj (6), Abramac (-)(od 17. H. Dujić 6,5), Šupe (7), Cigić (6,5), Knežević (6), Ercegović (6), Crljen (6), Bumbak (6), Grgas-Grando (6), Šiklić (6)(od 77. Šimac -).

Jadran je već u 4. minuti došao do vodstva preko Zadre udarcem glavom. Gosti su u 88. minute izjednačili, a u zadnji čas je Bonacin riješio sve dileme.