Odigrane su tri utakmice 11. kola 1. Županijske lige. Nogometaši Goška odigrali su neriješeno protiv Sloge iz Mravinaca, bilo je 2:2. Mosor i Mladost (P) svojim su pobjedama nastavili trku za prvo mjesto. U nedjelju su na rasporedu ostale utakmice, među kojima je i Jadran (KS).

Gošk  – Sloga (M) 2:2 (2:2)

Kaštel Gomilica, igralište SC Jure Bakotić
Suci: Ante Terzić (Podstrana), Damir Silić (Dicmo), Mario Vrkić (Solin)
Strijelci: 0:1 Barać 2', 1:1 Bonacin 13' (11m), 2:1 Duvnjak 18', 2:2 Barać 34'
Igrač utakmice: Ante Barać (Sloga)

Vrijedan bod osvojio je Gošk na svom terenu protiv neugodne Sloge. Iako su gosti već u drugoj minuti šokirali obranu Goška pogotkom za 1:0, crveno-bijeli uspjeli su se vratiti u utakmicu i zaslužiti bod. Već u trinaestoj minuti Gošk je izjednačio preko Bonacina koji je bio precizan iz kaznenog udarca, a pet minuta poslije Duvnjak svojim pogotkom preokreće rezultat u korist domaćih. Ipak, do kraja poluvremena gosti izjednačuju, strijelac je ponovo bio Barać. Tako je u nešto više od pola sata igre palo čak četiri pogotka, a preostalih sat vremena mreže su mirovale do konačnog sučevog zvižduka.

Gošk:Lukač, Pranjić (60. Botica), Buzov, Marić-Arić, Karaman, Marinić, Duvnjak (67. Balić), Ercegovac (78. Đuras), Projić, Turković. Trener: Radoslav Tomas

Sloga (M): Samardžić, Radić, Sedlar, Gizdić, Mikas, Vrgoč (53. Kapitanović), Maloča, Mikelić, Franić (75. Ujević), Marović, Barać.Trener: Siniša Jalić