JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home/kastela/public_html/images/stories/novosti/2014/11/judo45/galerija
×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/novosti/2014/11/judo45/galerija

ODRAĐENI TURNIRI
JK Kaštela i JK Dalmacijacement nastupili su na ovogodišnjem Trofeju Marjana u Splitu, na kojem su judaši kluba iz Rudina osvojili 21 medalju, a judaši JK Dalmacijacement 14 medalja zlatnog, srebrnog i brončanog sjaja.

Na turniru je nastupilo 212 natjecatelja iz 12 klubova i to u konkurencijama do 8, 10, 12, 14 i 16 godina.

Na kraju natjecanja JK Dalmacijacement po broju i vrsti sjaja medalja bio je treći, a JK Kaštela četvrti, no bodovanjem svih rezultata JK Kaštela na ovom turniru pripao je pehar za ekipno prvo mjesto, ispred uvijek jakog AJK Student iz Splita.

Za JK Kaštela na ovom turniru zlatne medalje osvojili su Jakov Žunić, Josip Rozga, Stjepan Botić, Bruno Rozga i Leonarda Butir.

Srebrne medalje pripale su Roku Vujiću, Matei Šustić, Andriji Ljubiću, Nikoli Svalini, Roku Rozgi, Ivi Vukman, Lukreciji Tešiji, Tomi Vujiću i Ani Čavki.

Broncama su se okitili Ivan Brnada, Hrvatin Franić, Mirko Rajčić, Toma Batinović, Ivan Čavka, Gabrijel Batinović i Ivano Hasić Taslak.

Medalje zlatnog sjaja za JK Dalmacijacement osvojili su Duje Ban, Josip Taraš, Jure Šego, Mislav Goić, Luka Milić i Roko Stričević.

Srebro su osvojili Šime Goreta i Roko Ćorluka.

Brončane medalje pripale su Stipi Iličiću, Dorijanu Šunjergi, Duji Rilovu, Tini Ljubić i Vanessi Zečević.

Najmlađi judaši JK Dalmacijacement ogledali su se u sumo borbama. Najuspješniji, osvojivši zlatne medalje bili su Antonio Filipović, Matej Orlić, melani Radić, Edi Prolić, Marin Šego, Patrik Blažević i Bruno Katavić. Uz ove zlatne osvojeno je još pet srebrnih i 11 brončanih medalja.

JK Kaštela i na turniru u Ljubljani

Kadeti JK Kaštela ovog su vikenda nastupali i na 53. međunarodnom judo turniru „Nagaoka“  u Ljubljani, gdje se okupilo više od 300 judaša.

Kaštelani nisu osvojili medalju, ali su pojedinci ostvarili vrlo dobar rezultat pa su tako Marko Brkić i Luka Davidović u svojim kategorijama zauzeli peta mjesta, Petar Vujić na kraju natjecanja bio je sedmi u svojoj kategoriji, dok je Petar Grabić osvojio deveto mjesto.

U Ljubljani su s mladim judašima bili i njihovi treneri Boško Rozga i Nenad Buzov.

{gallery}novosti/2014/11/judo45/galerija:::0:0{/gallery}