U MUŠKOJ KONKURENCIJI
U natjecanju Lige kadeta i mlađih kadeta koje se održalo u Puli nastupili su judaši oba kaštelanska kluba, JK Dalmacijacement osvojio je odlično drugo mjesto, dok su judaši JK Kaštela zauzeli posljednje, sedmo mjesto, no ovo natjecanje bilo im je jedno vrijedno iskustvo za godine koje dolaze.

Na natjecanju je nastupilo sedam muških ekipa AJK Student, JK Dubrovnik 1966, JK Istarski borac, JK Uranage, JK Dalmacijacement, JK Kaštela i JK Pinky.
Uzrast mlađih kadeta i kadeta su natjecatelji rođeni u razdoblju 1999. do 2002. godine, a nastupali su u sedam težinskih kategorija: -50kg, -55kg, -60kg, -66kg, -73kg, -81kg, +81 kg.
Sedam ekipa bilo je podijeljeno u dvije grupe, a oba kaštelanska kluba našla su se u istoj grupi, zajedno s JK Istarski borac iz Pule.

U prvom meču susrele su se kaštelanske ekipe, a rezultatom 5:2 pobijedili su Cementaši. U drugim susretima JK Dalmacijacement izgubio je od Istarskog borca rezultatom 6:1, a JK Kaštela rezultatom 7:0, nakon čega su judaši iz Rudina završili natjecanje, a Cementaši se plasirali u polufinale gdje ih je čekao prvoplasirani iz druge grupe, Dubrovnik 1966.
U polufinalu JK Dalmacijacement bilježi pobjedu od 4:2 te se plasira u finale, gdje ponovno gube od Istarskog borca 5:2 i zauzimaju drugo mjesto na natjecanju Lige.