Rezultati 3. kola 3. HNL Jug:
Jadran KS - Usok 3:2
Val - Velebit 0:0
6.9 (16:30) Vinjani - GOŠK AC

KAŠTELA — Igralište Vukovar. Gledatelja 200. Val — Velebit 0:0 (0:0). Sudac: Nikica Nobilo (Blato na Korčuli) — 6.

NAJBOLJI IGRAČ: Davor Klapan (Velebit).

VAL: Milin (6,5), Crnjak (5,5) (od 75. Vrtlar -), Deanko-vić (6), Radić (5,5), Čurković (6), Tomas (6), Čop (5,5), Ba-šić (6), Čubrilo (5,5), Škorput (6,5), Plazonić (6,5).

VELEBIT: Santini (6), Dadić (6) (od 9O. Klanac -), Be-nić (5,5), Perica (6), Matić (6), Lisica (6), Kurtin (6), Klarić (6), Klapan (7), Lončar (6) (od 75. Šunjić -), Bugarija (6) (od 60. Vulerija 5).

Tek u drugom dijelu počele su se stvarati prilike za promjenu rezultata. Gosti su prvi priprijetili preko Lončara i u dva navrata preko Vulerije koji je imao dvije mat-prilike za postizanje pogotka. Kod desetkovanog domaćina, rastrgana igra donijela je priliku tek Čopu i Škorputu koji je pogodio vratnicu sa 3O-ak metara. Na kraju domaćin može biti zadovoljan postignutim rezultatom.

Joško Tarabene

Jadran KS - Uskok 3:2

KAŠTEL SUĆURAC - Igralište Zrinjski. Gledatelja 2OO. Jadran (KS) - uskok 3:2 (0:2). Sudac: Maro Kristić (Dubrovnik) - 7. Strijelci: No-vačić u 50., Bonacin u 59. te Alfire-vić u 73. minuti za Jadran (KS), a za Uskok Ante Radić u 12. i 28. minuti.

NAJBOLJI IGRAČ: Jurica Alfirević (Jadran KS)

JADRAN (KS): Malenica (7), I. Delić (7), Elez (7), Kurtović (7), Matic (-) (od 32. Novačić 7,5), Zadro (7), Alfirević (7,5), Šimunović (7), Kovač (7,5), Poljak (7,5), Bilan (6,5) (od 46. Bonacin 7, a od 81. Olujić -).

USKOK: Vidić (6), Jurenić (6,5), Smodlaka (6) (od 48. Miketek (6), A. Delić (6), J. Delić (6), Caleta (6) (od 57. Pleština 6), S. Radić (7), An-drijašević (6,5), A. Radić (7,5), BuIjan (6), Barišić (6).

Nakon sigurnog vodstva Uskoka od 2:0, ostvarenog preko Ante Radića, Sućurani su napravili preokret u nastavku susreta. Smanjili su preko Novačića, zatim je iz blizine na pravom mjestu bio Bonacin za 2:2, a lijepim udarcem sa 18 metara po zemlji u desni kut Jurica Alfirević zapečatio je sudbinu Klišana.