JUNIORSKO PRVENSTVO U VUKOVARU
Proteklog vikenda mladi članovi kluba dizača utega Kaštela, nastupali su u Vukovaru, gdje su se natjecali na Prvenstvu države za juniore te su se kući vratili s pet zlatnih, jednom srebrnom te četiri brončane medalje.

Na natjecanju je nastupilo 25 muškaraca i 16 djevojaka, a pod vodstvom trenera Nina Nikolića u Vukovaru je nastupio četvero mladih Kaštelana.
Nina Bandić nastupila je u kategoriji do 75 kg i osvojila tri zlata, u trzaju, izbačaju i sveukupno u biatlonu.
Marko Injić sa zlatom u izbačaju i srebrom u trzaju bio je najbolji sveukupno u kategoriji do 105 kg.
U kategoriji do 77 kg natjecao se Ivan Tokić, koji je u izbačaju osvojio treće mjesto i broncu.
Ivan Puljiz nastupio je u kategoriji do 69 kg te u izbačaju, trzaju i sveukupno, bio treći, osvojivši tri brončane medalje.

Pred kaštelanskim dizačima utega u ovoj godini još je natjecanje na 10. Kupu Hrvatske za seniore i seniorke, koje će se 17. prosinca održati u Splitu.