VIŠE DESETAKA MEDALJA ZA KAŠTELANSKU JUDO DELEGACIJU
Drugo ekipno mjesto na ovogodišnjem 25. međunarodnom Božićnom turniru, koji se održao na splitskom Poljudu, osvojila je ekipa JK Kaštela, a tek s nešto manje uspjeha natjecanje na turniru završili su natjecatelji JK Dalmacijacement.

Na turniru je sudjelovalo 380 natjecatelja iz 28 klubova, a kaštelanski judaši osvojili su ukupno 14 zlatnih, 13 srebrnih i 21 brončanu medalju.

Judaši JK Kaštela, pod vodstvom trenera Ante Batinića, Nenada Buzova i Jerka Mrkovića, osvojili su deset zlata, četiri sebra i 14 bronci.

Zlatne medalje pripale su Jeleni Brešković, Leonardi Butir, Petru Grabiću, Mariji Ivakić, Andriji Ljubići, Luki Milinu, Tei Mišković, Niki Perišić, Brunu Rozgi i Roku Rozgi.
Na drugu  stepenicu postolja popeli su se Grgo Penić, Jelena Brešković, Carllo Skelin i Ivana Zorotović.
Brončanim medaljama okitili su se Petra Barić, Ivan Brnada Fabjan Jozić, Vinko Milić, Mate Rajčić, Josip Rozga, Nikola Svalina, Ivan Škomrlj, Matea Šustić, Lukrecija Tešija, Nikola Zorotović, Ana Žunić, Marko Brkić i Dominik Mišković.
Još 20 mladih judaša ostvarilo je neki od plasmana između petog i devetog mjesta.

Judo klub Dalmacijacement je osvojio 4. mjesto u ekipnom plasmanu, a judaše su vodili treneri Josip Barić ,Špiro Orošnjak i Hrvoje Delaš.

Zlatne medalje oko vrata ponijeli su Katarina Krišto, Roko Listeš, Ante Dumančić i Dora Dumančić.
Srebro su osvojili Ante Kuzma Grubišić, Roko Ćorluka, Luka Milić, Luka Teklić, Jure Šego, Mislav Goić, Dominik Milas, Petar Jerčić i Vanessa Zečević.
Treća mjesta i brončane medalje pripale su Lani Delić, Gabrijelu Vladoviću, Roku Stričeviću, Šimi Goreti, Nediljku Orošnjaku, Šimi Bonacinu i Željku Barišiu.
Od petog do devetog mjesta u svojim konkurencijama plasman je ostvarilo još 15 judaša kluba iz Kaštel Sućurca.