UZVRAT ZA DVA TJEDNA
Kaštelanski odbojkaši poraženi se vraćaju iz Belgije. Domaći Topvolley Antwerpen u prvoj je utakmici 2. kola CEV kupa slavio s 3:1, dok će Mladost priliku tražiti u uzvratnoj utakmici za dva tjedna.

Topvolley Antwerpen – Mladost Ribola Kaštela 3:1
(25:17, 20:25, 29:27, 25:19)
Deurne, dvorana Sporthal Arena
Suci: Maria de las Olas Rodriguez Machin (Španjolska), Johan Magnusson (Švedska)

Napetu i u više navrata tijesnu odbojku pružile su obje ekipe, no gosti su ti koji su ipak izvukli deblji kraj. Belgijanci su u prvom susretu svladali hrvatskog prvaka rezultatom 3:1, ali Mladost je ponovo pokazala da može sudjelovati u europskim natjecanjima. Gosti su poveli u prvom setu, no domaćin preuzima kontrolu u igri pošto je poveo s 5:4. Dugo vremena Mladost se držala na poen zaostatka, ali u završnici prvog seta domaćin se ipak odvaja i privodi set kraju. U drugoj dionici slična priča s gostima u glavnoj ulozi. Mladost je sjajno igrala drugi set, veći dio imala četiri poena razlike koje je iskoristila za poravnanje rezultata.

Treći set bio je najduži i najbogatiji po pitanju igre i poena. Iako je domaća ekipa vodila s nekoliko poena razlike, kako se set odmicao tako je i Mladost dizala tempo, otopila prednost domaćih te čak i povela s 21:19 i 23:21. Nažalost, Rančićevi momci nisu uspjeli dokrajčiti Belgijance koji izjednačuju i dovode set u razigravanje u kojima su bili s(p)retniji. Četvrti set bio je ključan, a Mladost je ponovo krenula agresivno. Imala je vodstvo od 6:3 te 8:5, ali nedugo zatim domaćin radi seriju 6:0. Potom se igrao pogodak za pogotkom, Mladost je lovila nesretan poen zaostatka. Po završetku seta snage su popustile, a domaćin zaključio s 25:19 za njima nešto lakši uzvrat.

Topvolley Antwerp:Deroey, Huysegoms, De Vries, Ahremark, Krastins, Toobal, Cox, Peeters, Van Heyste, Sinkkonen, Douglas-Powell.
Mladost Ribola Kaštela: Višić, Tomić, Perić, Giljanović, Đirlić, Glaurdić, Ćosić, Polchlopek, Melvan, Pervan, Ruiz, Ljaftov.