Marina Kaštela slavljem protiv Vukovara (3:0) stigla je do desete pobjede u deset prvenstvenih utakmica, savršen niz koji ih drži pet bodova ispred drugoplasirane HAOK Mladosti koja je s 3:1 svladala ekipu Kaštela DC.

Marina Kaštela – Vukovar 3:0
(26:24, 25:22, 25:14)
Suci: Toni Ivković, Ivica Špadina

Pobjedom protiv Vukovara rezultatom 3:0 odbojkašice Marine Kaštela upisale su desetu uzastopnu pobjedu u prvenstvu. Ovaj niz ne pamti se u kaštelanskom klubu, a po rasporedu koji slijedi niz bi mogao biti duži. Do savršene 'desetke' Marinke su stigle za sat vremena igre protiv pretposljednje ekipe prvenstva. Vukovarke su pružale dobar otpor prva dva seta, međutim, iako je rezultatski bilo tijesno, domaća ekipa držala je konce u svojoj igri. U trećem setu Marinke su lako otarasile protivnika i tako potvrdili trenutnu besprijekornost u prvenstvu.

HAOK Mladost – Kaštela DC 3:1
(25:14, 25:22, 14:25, 25:22)
Zagreb, dvorana Dom odbojke – Bojan Stranić
Suci: Jasmin Ramić, Mario Babić

Ni treći put ove sezone Kaštela DC nije uspjela svladati zagrebačku Mladost. Kaštelanke uvijek uspiju izvući jedan set, dok ih u ostatku susreta, iako se dobro bore, sreća još ne mazi. Nakon što su domaće odbojkašice nešto lakše no očekivano osvojile prvi set, Malene su se trgnule. U drugom setu dobro su se držale, zadavale probleme domaćoj ekipi, ali je set ponovo pripao Mladosti. U trećem setu Malenima je sve polazilo za rukom i sjajnom igrom stigli su do 2:1. No, tu je za njih sve stalo. Četvrti set bio je gotovo identičan drugome pa i ovoga puta Kaštela DC protiv Mladosti ostaje praznih ruku.