Jadran KS - Junak 2:0   (Prekinuto u 60. minuti)
Velebit - GOŠK AC 3:0
Konavljani - Val  4:2

Jadran KS - Junak 2:0
prekinuto u 60. minuti

KAŠTEL SUĆURAC - Igralište Zrinjski. Gledatelja 500. Jadran (KS) - Junak 2:0 (2:0) - prekinuto u 60. minuti. Sudac: Ivan Ćapin (Podbablje) - 6.5. Strijelci: Alfirević u 13. i Novačić u 20. minuti. Crveni kartoni: Alfirević (Jadran) i Runje (Junak), obojica u 54. minuti.

JADRAN (KS): Jurin (7), Delić (7), Elez (7), Kurtović (7), Zadro (7), Zolota (7,5), Alfirević (7), Šimunović (7), Ergo (7) (od 57. Bešić -), Poljak (7,5), Novačić (7,5).

JUNAK: Grčić (6), Matas (6), Sabiić (6,5), Romac (6) (od 46. Runje -), Poljak (5), Pavić (6), Tomić (6), Nicolas (6), Sučić (6), Cruz (6,5), Šimić (6).

Susret je prekinut u 60. minuti zbog toga što je nogometaš Junaka Stipe Poljak sucu Ivanu Ćapinu iz ruku istrgnuo žuti i crveni karton. Sudac je zbog toga odlučio prekinuti utakmicu. Stoper gostiju bio je nezadovoljan odlukom suca da dodijeli crveni karton njegovom suigraču iz Junaka Wagneru Cruzu koji je napravio prekršaj.

Prije  spornog trenutka Jurica Alfirević i Zlatko Runje su u 54. minuti zbog međusobnog udaranja također dobili crvene kartone. Delegat utakmice Marko Marin iz Zadra nagovarao je suca susreta da se nastavi utakmica, međutim, sudac Ivan Ćapin ostao je dosljedan svojoj odluci.
Sva je sreća da je poslije prekida utakmice među igračima obiju momčadi bilo mirno, isto kao i među gledateljima.

Mario Mornar

Velebit - GOŠK AC  3:0

BENKOVAC - Igralište HNK Velebita. Gledatelja 250. Velebit - GOŠK AC 3:0 (3:0). Sudac: Maro Kristić (Dubrovnik) — 6,5. Strijelci: Klapan u 23., 40. i 45. minuti. Najbolji igrač: Davor Klapan (Velebit).

VELEBIT: Santini (7), Tadić (7), Benić (7), Perica (7), Matić (7), Klanac (7), Šunić (7) (od 80. Čerina -) Klarić (7) (od 73. Mršić -), Klapan (9), Lončar (8) (od 70. Količ -), Vulelija (7).

GOŠK AC: Vidović (6), Bonacin (5,5), Tomić (6), Marović (5,5), Dolič (6), Boban (5,5) (od 46. Kapov 6), Šarić (6) (od 76. Sunara -), Čičmir (6), Jelić (6) (od 80. Peša -), Britvić (6), Povijač (5,5).

Nakon izvrsne igre u kojoj su cijelo vrijeme dominirali domaći nogometaši su načeli mrežu Vidovića u 23. minuti. Lijepo proigravanje Lončara Klapan je pretvorio u pogodak. Isti igrač bio je još dvaput strijelac za velika tri boda Benkovčana.

Ivica Gjergja

Konavljani - Val 4:2

GRUDA - Igralište Gnjile. Gledatelja 2OO. Konavljanin — Val 4:2 (3:1). Sudac: Maro Kristić (Dubrovnik) — 6,5. Strijelci: Zrilić u 17., 21. i 53., te Radičević u 27. minuti za Konavljanin, a Čubrilo u 12. i Čop u 82. minuti za Val. NAJBOLJI IGRAČ: Dubravko Zrilić (Konavljanin).

KONAVUANIN: Vezilić (7) (od 55. Stipić 6,5), Kučina (6,5), Čikato (6,5), Dabić (6,5), Režić (6,5), Volarević (7) (od 46. Martinović 6,5), Marić (7), Šmanjak (6,5), Radičević (6) (od 46. Veraja 6,5), Zrilić (7,5), Čurić (6).

VAL: Blažević (5,5), Samardžić (5,5) (od 68. Komar 5,5), Nuić (6), Crnjak (6), Grbeša (6), Tomas (5,5) (od 55. Dodik 6), Čop (6), Vrtlar (5,5), Tikvica (6,5) (od 52. Jadrić 6), Munji-za (5,5), Čubrilo (6).

Konavljanin se poslije eliminacije Varteksa iz Kupa bez velikih napora obračunao sa slabašnim Valom. Iako Su gosti poveli golom Čubrila, već u 27. minuti bilo je 3:1. Stvari su vrlo brzo na svoje mjesto vratili Zrilić dvama pogocima i Radičević. Poslije Zrilićeva hat-tricka početkom drugog dijela gledali smo totalnu uspavanku. Tek je u 82. minuti Čop drugim postavio konačni rezultat.