Utakmicama četrnaestog kola dovršen je prvi dio natjecanja odbojkaške Superlige. Marina Kaštela očekivano je slavila protiv Rockwoola s 3:0 i tako stigla do četrnaeste pobjede i do maksimalnog broja bodova, što je novi rekord otkako liga postoji. Marina se tako pridružila odbojkašima Mladost Ribole Kaštela koji su također neporaženi. Kaštela DC su u Vukovaru  potvrdile treće mjesto pobjedom od 3:1.

Marina Kaštela – Rockwool 3:0
(25:16, 25:16, 25:22)

Suci: Joško Perajica, Ante Jukić

Ono što su mnogi očekivali Marina je u utakmici i potvrdila – slavljem protiv Rockwoola postignut je rekord od četrnaest pobjeda u isto toliko utakmica i to sa samo četiri izgubljena seta. Rockwool se već davno pomirio sa sudbinom i odlaskom u niži rang, dok se Marini s ovim pothvatom smiješi trostruka kruna. Marina u posljednjoj utakmici nije imala previše problema, utakmica je bila bez napetosti uz zasluženo slavlje domaće ekipe.

Vukovar – Kaštela DC 1:3
(23:25, 25:20, 15:25, 23:25)

Vukovar, dvorana OŠ D. Tadijanović
Suci: Damir Pišćak, Domagoj Vinković

S pobjedom su prvi dio natjecanja zaključile i odbojkašice Kaštela DC. One su u Vukovaru s dosta muke svladale Vukovar rezultatom 3:1. Prva dva seta bila su jako izjednačena i napeta, rezultat je na semaforu s pravom bio poravnat. No, u trećem setu Kaštela DC pronalaze rupu u obrani domaćih i bježi na nedostižnu razliku koju zaključuje s 25:15. Četvrti set bio je odlučujući, u samoj završnici vladala je drama i borba za svaki poen, ali na kraju je rezultat otišao na stranu gostujuće ekipe koja je pobjedom osigurala odlično treće mjesto.