Odigrane su prve utakmice drugog dijela odbojkaškog prvenstva za seniorke. Vodeća Marina pobijedila je u Osijeku, ali tek u petom setu nakon što je dva puta morala dostizati prednost domaće ekipe. Kaštela DC, pak, ni u četvrtom pokušaju nisu uspjele doći dalje od negativnih 3:1 protiv zagrebačke Mladosti.

Osijek – Marina Kaštela 2:3
(25:15, 17:25, 25:17, 20:25, 10:15)

Osijek, dvorana Gradski vrt
Suci: Domagoj Vinković, Damir Pišćak

Uz prilično dosta muke Marina Kaštela zadržala je niz neporaženosti, ali iz Osijeka ipak odlazi zakinuta za jedan bod. Bila je to čudna utakmica za Marinu koja nije igrala prepoznatljivo, a domaće odbojkašice to su odlično iskoristile. Već u prvom setu Osijek je izdominirao vodeću ekipu prvenstva i s 25:15 poveo s 1:0. U drugom setu Marina se probudila i slavila s 25:17, ali u trećem setu istim rezultatom Osijek dolazi do 2:1 i do jednog boda. Marina ipak nije dopustila senzaciju, sabrala se i u sljedeća dva seta, iako uz dosta muke i teških poena, stigla do pobjede.

HAOK Mladost – Kaštela DC 3:1
(25:23, 18:25, 25:18, 25:19)

Zagreb, Dom sportova – Bojan Stranić
Suci: Ksenija Jurković, Jasmin Ramić

Novi poraz protiv zagrebačke Mladosti upisale su odbojkašice Kaštela DC. Bio je to četvrti poraz u međusobnom susretu ove sezone. Malene budu blizu, dobro pariraju braniteljicama naslova, ali dalje od jednog osvojenog seta još nisu uspjeli otići. U prvom setu domaća ekipa s mukom je došla do vodećih 1:0, da bi u drugom setu Kaštela DC nadigrala Mladost i rezultatom 25:18 izjednačila na 1:1. No, tu je za gošće stalo. U sljedeća dva seta Mladost istim gotovo na isti način uzvraća Malenima i dolazi do zaslužena tri boda.