U prvoj utakmici drugog dijela prvenstva dvije Mladosti nastavljaju mrtvu trku za vodeću poziciju. Kaštelani su protiv Rijeke slavili s 3:1, iako su prvi set izgubili, dok je HAOK Mladost s 3:0 svladao Mursu Osijek.

Mladost Ribola Kaštela – Rijeka 3:1
(22:25, 25:11, 25:21, 25:11)

Suci: Ivica Špadina, Marija Jakovac

Tjedan dana kasnije i gotovo isti scenarij zbio se u kaštelanskoj dvorani. Mladost je ponovo svladala Rijeku, a jedina razlika je što je Mladost 'propustila' jedan set gostujućoj ekipi. Rijeka je u utakmicu ušla ozbiljno i pored pomalo uspavane Mladosti uspjela otrgnuti prvi set rezultatom 22:25. Međutim, već u drugom setu Mladost je zaigrala svoju poznatu igru koja ih je dovela do očekivanog preokreta. Zanimljivo, ta tri seta završila su gotovo identičnim rezutatom kao i prošlog tjedna (25:15, 25:22, 25:11). Sljedećeg vikenda Mladost gostuje u Osijeku, a onda su na rasporedu dva najveća derbija u kojima će se odlučiti kome pripada čelna pozicija prvenstvene ljestvice