KARAMAN NAČEO, DEVIĆ DOVRŠIO
U 14. kolu 1. Županijske lige Jadran (KS) je na domaćem terenu svladao gradskog rivala Goška rezultatom 2:0. Oba pogotka pala su sredinom drugog poluvremena u razmaku od tri minute. Od ostalih rezultata izdvajamo poraz Mosora od Postira rezultatom 2:0.

Jadran (KS) – Gošk 2:0 (0:0)
Kaštel Sućurac, igralište Zrinski
Suci: Kristija Kuduz (Vrlika), Andrej Tomas (Split), Ante Milinović (Split)
Strijelci: 1:0 Karaman 67', 2:0 Dević 70'
Igrač utakmice: Jure Karaman (Jadran KS)

Nešto više od sat vremena trebalo je Jadranu da probije obranu gradskih rivala iz Kaštel Gomilice. Derbi Jadrana i Goška završio je pobjedom domaće ekipe rezultatom 2:0. Obje ekipe pružile su dobar nogomet, a zasluženo je slavio domaćin na čiji pritisak su gosti popustili tek u 67. minuti kada Karaman postiže vodeći zgoditak za Jadran. Samo tri minute kasnije stigao je šok za gostujuću obranu čiji kiks iskorištava Dević za nepovratnih 2:0. Ovom pobjedom Jadran je preskočio Omladinac pred njihov međusobni susret sljedećeg vikenda, dok Gošk kod kuće dočekuje Glavice u derbiju začelja.

Jadran (KS): Banić, Jakovčević, Elez, Bodrožić, Ćelić, Čondrić (84. Grančić), Karaman, Dević, L. Andrić, Buzov (65. Lauš), Šiškov (76. Viculin). Trener: Ante Terze
Gošk: Lukač, Džal, Zec, Marić-Arić, Bonacin, Alfirević, Čubrilo, Duvnjak, Periš (83. Botica), Ercegovac (76. Lozančić), Đuras (86. I. Andrić). Trener: Radoslav Tomas