SIGURNA POBJEDA ISTOČNIH SUSJEDA
Odigrane su utakmice 10. kola drugog dijela odbojkaške Superlige. Marina Kaštela očekivano je pobijedila u gradskom derbiju slavivši istim rezultatom kao i prije četiri dana (3:0), a HAOK Mladost u Osijeku je bila bolja rezultatom 3:1.

Marina Kaštela – Kaštela DC 3:0
(25:17, 25:18, 25:18)

Suci: Goran Brozić, Milan Rajković

Marina Kaštela apsolutne su vladarica kaštelanske odbojke. Četvrti put ove sezone Marinke su u gradskom derbiju slavile protiv Kaštela DC i tako nastavile nevjerojatan učinak bez poraza. Ovo je bila nešto drugačija utakmica nego prošle subote, ali rezultatski nije bila bitno drugačija. Sva tri seta završila su slično, Marinke su tijekom cijelog susreta držale rezultatsku distancu kojom nisu dali niti približnu šansu curama iz Kaštela DC da pokušaju osvojiti barem jedan set. Ovom pobjedom Marina je dva kola prije kraja osigurala prvo mjesto uoči doigravanja za prvakinje, dok Kaštela DC idu u borbu za treće mjesto.