Val - Jadran (KS) 1:0
GOŠK AC - Konavljanin 2:0

Val - Jadran KS 1:0

KAŠTEL STARI - Igralište Vukovar. Gledatelja 450. Val - Jadran (KS) 1:0 (0:0). Sudac: Ante Jukić (Runovići) — 6,5. Strijelac: Ćubrilo u 60. minuti. Crveni karton: Šimunović (Jadran KS) u 8. minuti, udaranje igrača. Najbolji igrač: Branko Ćubrilo (Val).

VAL: Milin (7), Samardžie (6,5), Grbeša (6,5) (od 46. Bašić 6,5), Ćurković (7), Plazonić (7), Tomas (7), Čop (6,5), Deanković (6,5), Brkić (6,5) (od 85. Ko-mar -), Škorput (6,5), Ćubrilo (7,5).

JADRAN KS: Malenica (5,5), Kurtović (6,5), Be-šić (6), Šarić (6,5), Delić (6), Elez (6), Zadro (6) (od 82. Marić -), Šimunović (-), Ergo (5,5) (od 50. Nova-čić 5,5), Kovač (6,5), Zolota (6) (od 65. Bonacin -).

Bura nije omela igraće obiju momčadi da prikažu dobru utakmicu. Nakon što je isključen Šimunović u 8. minuti zbog nepotrebnog udaranja Cubrila na centru, gosti su imali s igračem manje dvije izgledne prigode za vodstvo (Kurtović i Zolota). Trenutak odluke dogodio se u drugome poluvremenu. Ubačenu loptu Skorpu-ta Ćubrilo je uspio skrenuti i prevariti nesigurnog Malenicu. Vodstvo je domaćin sigurno čuvao iako su Sućurani pred kraj mogli izjednačiti rezultat preko Novačića i Bonacina.

Joško TARABENE

GOŠK AC - Konavljanin 2:0

KAŠTEL GOMILICA - Igralište SC Jure Bakotić. Gledatelja 150. GOŠK AC - Konavljanin 2:0 (1:0). Sudac: Boris Erceg (Pristeg) — 7. Strijelci: Lovrić u 9. (11 m) i Denić u 88. minuti. Crveni karton: S. Režić (Konavljanin) u 71. minuti, udaranje protivnika bez lopte. Najbolji igrač: Ivica Denić (GOŠK AC).

GOŠK AC: Vidović (7), Dolić (7), Bonacin (7), Marović (7), Lovrić (7,5), Šarić (7), Čičmir (7), Jelić (7) (od 74. Peša -), Boban (7), Britvić (7) (od 53. Kapov 7), Povijač (7) (od 53. Denić 7,5).

KONAVLJANIN: Stipić (6), Kozina (6), Čikato (6), Dabić (6), Režić (5), Bago-je (6), Marić (6), Smanjak (6), Dujmović (6) (od 46. Radičević 6), Veraja (6,5), Ču-rić (6) (od 46. Zrilić 6,5).

Domaći su vrlo rano došli u vodstvo sigurnim udarcem Ivana Lovrića sa jedanaest metara, nakon igranja rukom obrane gostiju. Denić je u finišu iz blizine lijevom nogom potvdrio pobjedu.