Šesnaesto kolo 1. Županijske lige otvoreno je u subotu s dvije utakmice. U obje utakmice sudjelovali su kaštelanski predstavnici, a do pobjede je stigao samo Gošk na račun Čubrilova tri pogotka. Jadran je, pak, u Vranjicu izgubio s minimalnih 1:0.

Gošk – Glavice 4:1 (2:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Ivica Grepo (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Mario Vrkić (Solin)
Strijelci: 1:0 Čubrilo 20', 2:0 Čubrilo 36', 3:0 Čubrilo 55', 3:1 Bošković 68', 4:1 Đuras 90'+3'
Igrač utakmice: Branko Čubrilo (Gošk)

Do visoke pobjede nogometaši Goška došli su preko igrača utakmice Branka Čubrila koji je tri puta tresao mrežu Munivrane. Čubrilo je mrežu gostiju načeo u 20. minuti susreta, a petnaest minuta kasnije povisio je na 2:0. U desetoj minuti drugog poluvremena Čubrilo je postigao svoj treći pogodak, na 3:1 smanjio je Bošković u 68. minuti, a posao domaćih zaključio je Đuras pogotkom u sudačkoj nadoknadi vremena.

Gošk: Lukač, Džal, Zec, Marić-Arić, Bonacin (64. Alfirević), Turković, Čubrilo, Roić, Periš, Ercegovac (69. Đuras), Duvnjak (80. Projić). Trener: Radoslav Tomas

Glavice:Munivrana, Labrović, Tomašević, Poljak, Bazina, Matas, Buljan, Anušić, Maras (49. Bošković), Jukić (65. Labrović), Poparić (64. Čarić). Trener: Ante Milanović

Omladinac – Jadran (KS) 1:0 (0:0)

Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Ante Buzov (Solin), Anđelko Zebić (Dicmo), Ante Milinović (Split)
Strijelac: 1:0 Vrdoljak 48'
Igrač utakmice: Stipe Vrdoljak (Omladinac)

Jadran se s gostovanja kod Omladinca vratio bez bodova. U Vranjicu su poraženi s minimalnih 1:0, pogodak odluke postigao je Stipe Vrdoljak u trećoj minuti drugog poluvremena. Jadran je tako izgubio izravnu bitku za sedmo mjesto, a nove bodove morat će tražiti u domaćem susretu protiv Mladosti iz Prološca.

Omladinac:Bebić, Perković, Murillo, Dadić, Lozić, Juretić, Nimac, Gallego (89. Šundov), Kalajžić (55. Brčić), Vladović (75. Budimir), Vrdoljak. Trener: Valentino Roglić

Jadran (KS):Banić, Jakovčević, Elez, Bodrožić, Ćelić, Čondrić (66. Kovačević), Viculin, Dević, Andrić, Lauš (59. Bajamić), Grubišić (78. Grančić). Trener: Ante Terze