hrenfrdeites

Favorizirane ekipe ostvarile su pobjede u 11. kolu drugog dijela odbojkaške Superlige. Kaštelanska i zagrebačka Mladost na svojim su gostovanjima upisali tri boda bez izgubljenog seta, a u srijedu ih čeka međusobni dvoboj u Zagrebu s početkom u 19:30 sati.

Rijeka – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(21:25, 18:25, 17:25)

Rijeka,  dvorana Mladosti
Suci: Milan Rajković, Ana Stipaničev Matečić

Desetu pobjedu u drugom dijelu prvenstva odbojkaši Mladost Ribole Kaštela ostvarili su u Rijeci rezultatom 3:0. Mladost se kroz cijeli susret postavila kao bolja ekipa te je zasluženo slavila u sva tri seta. Riječani nisu pronalazili načina kako ozbiljnije ugroziti gostujući ekipu koja je ovom pobjedom matematički osigurala vodeću poziciju pred doigravanje. U srijedu ih još čeka zaostala utakmica 9. kola sa zagrebačkom Mladosti, a potom u subotu igraju posljednju utakmicu u Osijeku.