Posljednje kolo drugog dijela prvenstva otvoreno je u četvrtak utakmicom između Murse Osijek i Mladost Ribole Kaštela. Gosti su slavili s 3:1 te se tako u doigravanje plasirali bez poraza ni u prvom ni u drugom dijelu natjecanja.

Mursa Osijek – Mladost Ribola Kaštela 1:3
(22:25, 22:25, 25:20, 19:25)

Osijek, dvorana Gradski vrt
Suci: Ivan Radanović, Ernesta Dubac

Pobjednički niz u prvenstvu još nema kraja za Mladost Ribolu Kaštela. Nakon sjajne pobjede u srijedu u derbiju protiv zagrebačke Mladosti (3:1), Kaštelani su dan kasnije slavili i u Osijeku i tako došli do dvanaeste pobjede u drugom dijelu natjecanja. Još kad se pridodaju sve pobjede iz prvog dijela natjecanja, dolazimo do rekordne brojke od dvadesete prvenstvene pobjede u isto toliko utakmica. Do nje je Mladost došla uz dosta borbe. Mladost je povela s 2:0 u setovima, ali oba seta završila su s identičnih 25:22, uz dobru igru domaćina čiji se trud isplatio u trećem setu kada su smanjili na 2:1. Međutim, petog seta nije bilo jer je Mladost bolje posložila svoje kockice u četvrtom setu i zasluženo upisala nova tri boda.