POBJEDA OD 3:0
Odigrane su prve utakmice četvrtfinala doigravanja za prvake u konkurenciji seniora. Tri favorizirane ekipe slavile su rezultatom 3:0, među njima Mladost Ribola Kaštela protiv Kitro Varaždina, dok je u zanimljivom susretu između Murse Osijek i Centrometala pobjedu u petom setu odnio Centrometal.

Mladost Ribola Kaštela – Kitro Varaždin3:0
(25:11, 25:16, 25:20)

Suci: Marija Jakovac, Ante Jukić

Put do finala branitelj naslova započeo je s utakmicom protiv Kitro Varaždina na domaćem parketu. U prvoj utakmici Mladost je slavila s očekivanih 3:0 za samo sat vremena igre. Već u prvom setu vidjela se velika razlika u kvaliteti ovih dviju ekipa, a kako je susret odmicao, tako je i tempo domaćih slabio, no s dovoljnim intenzitetom da se bez velikih poteškoća svlada prva prepreka. Uzvrat je već u subotu kada Mladost ima prigodu i osigurati polufinale i otvoriti put prema šestom uzastopnom naslovu prvaka.