U uzvratnim susretima polufinala doigravanja samo je kaštelanska ekipa izborila prolaz dalje slavivši u Osijeku istim rezultatom kao i u prvoj utakmici (3:0). Rijeka je pak ispustila svoje vodstvo iz prve utakmice, HAOK Mladost sustigli su domaćina te će se za prolaz odlučivati u trećoj utakmici koja je po rasporedu u subotu.

Mursa Osijek – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(21:25, 26:28, 21:25)

Osijek, dvorana Gradski vrt
Suci: Bruno Muha, Ernesta Dubac

I u uzvratnoj utakmici Mladost Ribola Kaštela ostvarila je isti rezultat protiv Murse Osijek. Bilo je 3:0, a do toga su Kaštelani došli nešto teže no zadnji put. Mursa je na domaćem terenu izgledala puno bolje nego li prije nekoliko dana, ali iskusnija i kvalitetnija gostujuća ekipa vladala je dobro na terenu. Posebno zanimljiv bio je drugi set u kojem je Mursa propustila priliku izjednačiti rezultat, no posljednju riječ ipak su imali Kaštelani. Osvojen drugi set bio je vjetar u leđa gostima koji su i u trećem setu nadigrali domaćina i tako ostvarili novo finale i šansu za obranu peterostruke titule prvaka.