Jedanaesto kolo Kvalifikacijske lige odigrano je bez iznenađenja. Vodeći trojac stigao je do novih pobjeda, među kojima je Ribola Kaštela. Kaštelani su u drugom poluvremenu nadoknadili zaostatak i na kraju slavili s uvjerljivih 103:82.

Grafičar – Ribola Kaštela 82:103 (46:43)
(17:24, 29:19, 18:31, 18:29)

Ludbreg, Sportska dvorana Ludbreg
Suci: Bojan Kruljac, Hrvoje Jurković, Hrvoje Muhvić
Igrač utakmice: Josip Matić (Ribola Kaštela)

Devetu pobjedu u kvalifikacijama za Premijer ligu košarkaši Ribole Kaštela upisali su u Ludbregu. Tek u drugom poluvremenu Ribola Kaštela slomila je otpor domaćeg Grafičara prešavši ponovno 'stotku'. Utakmica je bila izjednačena prvih petnaest minuta, a onda u završnicu prve dionice Ribola ulazi s prednosti. Odličnom igrom u nastavku, Grafičar stiže do izjednačenja te čak na poluvrijeme domaći igrači odlaze s tri koša prednosti. Podjednaka utakmica nastavila se s početkom drugog poluvremena, a prvi veći odmak dogodio se pred kraj treće četvrtine kada je Ribola imala +10. U nastavku je Ribola zadržala dobar tempo i polako povećavala svoje vodstvo koje je na kraju stalo na 21 koš razlike.

Najbolji strijelac utakmice bio je Josip Matić sa 22 poena. Pritom je još ostvario sedam asistencija i devet skokova. Važna karika za Ribolu ponovo je bio Glavinić sa 16 poena, 9 skokova i 8 skokova, te Režić, Marasović i Kujundžić koji su zabili preko deset koševa.

Grafičar: Martinec (1p, 2a, 2s), Nakić (17p, 5s), Turek (1a), Dijanušić, Novak, Petrović (16p, 3a, 7s), Štefan (13p, 1a, 2s), Šamarija (9p, 5s), Prprović, Hatlak, Novak (15p, 8a, 5s), Koljnrekaj (11p, 1a, 1s).

Ribola Kaštela: Pruže (4p, 1s), Glavinić (16p, 9a, 8s), Maras (1p, 1a, 4s), Kujundžić (15p, 1a, 1s), Sanader, Režić (16p, 4a, 7s), Marasović (17p, 7s), Roso (4p, 8s), Šipić (8p, 1a, 8s), Matić (22p, 7a, 9s), Karanušić.