1. ŽUPANIJSKA LIGA
Dvadeset i treće kolo 1. Županijske lige otvoreno je još u četvrtak, a u subotu je nastavljeno s tri nove utakmice. Gošk je na domaćem terenu deklasirao Mladost (P) s 5:0, a junak susreta bio je Stanko Botica s tri postignuta pogotka.

Gošk – Mladost (P) 5:0 (1:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Mirko Odrljin (Prugovo), Tomislav Kujundžić Lujan (Split), Krešimir Komić (Solin)
Strijelci: 1:0 Botica 13', 2:0 Ercegovac 46', 3:0 Duvnjak 53', 4:0 Botica 73', 5:0 Botica 74'
Igrač utakmice: Stanko Botica (Gošk)

Pukla je petarda u Gomilici! Špina se otvorila već u 13. minuti kada je Botica započeo golijadu Goška. Gosti su izdržali daljnje napade Goška do kraja poluvremena, ali već u prvom napadu nastavka igre Ercegovac povisuje za 2:0. Mreža je mirovala svega sedam minuti kada se Duvnjak upisuje u strijelce, a dvadeset minuta kasnije u samo dvije minute, 73. i 74., Botica postiže dva pogotka, čime je zaokružio svoj dan s hat-trickom, za konačnih 5:0.

Gošk:Lukač, Džal, N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Turković, Botica (75. Andrić), Roić, Periš, Ercegovac (70. Keran), Duvnjak, (80. Milić). Trener: Radoslav Tomas

Mladost (P): Juričić (83. Maršić), Šakić, Dolić, Strinić, Meter (70. Lozo), Šimić (75. Jukić), Klarić-Dračar, Vidulin, Grabovac, Ribičić, Prlić. Trener: Ante Knezović