1. ŽUPANIJSKA LIGA
U subotu su odigrane tri utakmice 24. kola 1. Županijske lige. Jadran (KS) nastavio je s pobjedama u domaćem susretu protiv Jadrana iz Supetra slavivši s 3:0. Gošk je u Mravincima izgubio s 2:0, a nakon dugo vremena pobijedio je i Mosor koji je 2:1 bio bolji od Vinjana.

Jadran (KS) – Jadran (S) 3:0 (1:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Ante Buzov (Solin), Paško Mandić (Kaštel Stari)
Strijelci: 1:0 Grubišić 2', 2:0 Karaman 85', 3:0 Karaman 90'
Isključen igrač: 86' D. Matulić (Jadran S)
Igrač utakmice: Jure Karaman (Jadran KS)

Još jednu sjajnu pobjedu ubilježili su nogometaši Jadrana iz Kaštel Sućurca. Na svom terenu svladali su imenjaka iz Supetra rezultatom 3:0 i tako učvrstili svoju četvrtu poziciju u prvenstvu. Domaćin je dobru igru nagovijestio već na samom početku kada je Grubišić u drugoj minuti šokirao goste postigavši pogodak za 1:0. Rezultat je, uz inicijativu domaćeg sastava, mirovao sve do 85. minute kada Karaman zabija za 2:0. Samo minutu kasnije Matulić je zaradio crveni karton zbog nesportskog poteza, a točku na 'i' postavio je Karaman svojim drugim pogotkom u posljednjoj minuti utakmice.

Jadran (KS):Roso, Grančić, Elez, Bodrožić, Ćelić, Čondrić (85. Erceg), Karaman, Dević, Andrić (46. Šiškov), Buzov, Grubišić (86. Čondić). Trener: Ante Terze

Jadran (S): Alač, D. Matulić, Cvjetković, Buljan, Parać, Redžepi, Eterović, Poštenjak, Pjerotić, Jakšić, Mladineo. Trener: Mladen Kalinić

Sloga (M) – Gošk 2:0 (1:0)

Mravince, stadion Glavica
Suci: Ante Terzić (Podstrana), Mario Jadrijević (Glavice), Damir Silić (Dicmo)
Strijelci: 1:0 Grubišić 2', 2:0 Marović 84'
Igrač utakmice: Mario Marović (Sloga M)

Gošk se iz Mravinaca vraća bez bodova. Domaća Sloga svladala je Gošk rezultatom 2:0 i tako na neko vrijeme odgodila Uraniji eventualnu proslavu titule. Sloga je već od druge minute bila u prednosti jer je Grubišić našao put do mreže nemoćnog Lukača. Gošk je u nastavku susreta imao svojih šansi, ali ovoga puta nisu uspjeli zatresti mrežu protivnika. Svi pokušaji da dođu do bodova pali su u vodu u 84. minuti kada je kapetan domaćih Marović zabio za konačnih 2:0.

Sloga (M): Kirevski, Gizdić, Vrgoč, Šimić, Kapitanović, Boko, Galić (58. Mikelić), Marović, Grubišić (52. Caktaš), Ujević (77. Biuk), Sunara. Trener: Siniša Jalić

Gošk:Lukač, Džal (80. Alfirević), N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Turković, Botica (41. Andrić), Bučić (83. Renić), Periš, Roić, Duvnjak. Trener: Radoslav Tomas