Primorac 1929 - Jadran KS 3:0
Val - Zmaj 3:1
GOŠK AC - Jadran LP 2:0

STOBREČ — Igralište u Blatu. Gledatelja 150. Primorac 1929 — Jadran (KS) 3:0 (1:0). Sudac: Damir Silić (Dicmo) — 6,5. Strijelci: Serdarušić u 38. i Bilonić u 51. (11 m) i 66. minuti. Najbolji igrač: Teo Bilonić (Primorac 1929).

PRIMORAC 1929: Kulić (6,5), Pokrajčić (6,5), Radić (6,5), Vulić (6,5), Poljak (6,5), Pavela (7), Serdarušić (7) (od 82. Penović -), Bilonić (7,5) (od 80. Abaza -), Smoljo (6,5), Nerlović (6,5), Šukurević (6,5) (od 80. Oman -).

JADRAN (KS): Malenica (5,5), Ergo (5,5), Bešić (5,5), Elez (6), Kurtović (6), Šarić (6), Alfirević (5,5), Kovač (5,5), Zolota (5) (od 53. Marić 6), Poljak (5) (od 72. Olujić -), Matić (6) (od 67. Bilan -).

Inicijativa domaćina, dala je ploda u 38. minuti kada je Serdarušić iz duplog pasa s Pavelom točno pogodio suprotni kut Malenice. Povisili su Stobrečani u 51. minuti preko Bilonića iz kaznenog udarca. Isti igrač je odlično podmetnuo glavu na centaršut Sukurevića za visokih 3:0 nakon čega su i Sućurani stvorili nekoliko prigoda koje je vratar Kulić sigurno neutralizirao.

Ivica Javorčić

KAŠTEL STARI — Igralište Vukovar. Gledatelja 150. Val — Zmaj 3:1 (3:1). Sudac: Damir Jokić (Dicmo) — 7. Strijelci: Čubrilo u 20. te Čop u 26. i 36. minuti (11 m), a Kolak u 3. minuti za Zmaj. Najbolji igrač: Ivan Čop (Val).

VAL: Milin (7,5), Samardžić (7), Grbeša (7), Radić (7,5), Plazonić (7,5), Tomas (7) (od 38. Crnjak (7), Ćop (8), Deanković (8) (od 82. Vrtlar -), Brkić (7,5) (od 87. Jadrić -), Škorput (7), Čubrilo (8).

ZMAJ: Vuković (6), Bušelić (6,5), Jakir (6), Zelić (5) (od 46. Filipović 6), Bakota (5,5) (od 70. Lauc -), Radoš (5,5), Topić (6) (od 58. Vranješ -), N. Jović (6), D. Jović (6), Herceg (6), Kolak (6,5).

Brzo vodstvo gostiju već u trećoj minuti nije omelo Kaštelane da još jednom prikažu dopadljiv nogomet i preokrenu rezultat. Čop je mogao sam zatresti mrežu, ali je to prepustio Čubrilu za 1:1. Ipak, bio je ovo dan obitelji Čop. Ivan je u dva navrata bio strijelac, a i tata Davor je morao zapljeskati sinu kod prvog pogotka.

Joško Tarabene

KAŠTEL GOMILICA - Igralište SC "Jure Bakotić". Gledatelja 66. GOŠK AC - Jadran LP 2:0 (1:0). Sudac: Alberto Rogić (Zadar) - 7. Strijelci: Lovrić u 11. (11 m) i Boban u 83. minuti. NAJBOLJI IGRAČ: Ivan Lovrić (GOŠK AC).

GOŠK AC: Vidović (7), Dolić (7)(od 88. Bonacin -), Tomić (7), Marović (7,5), Lovrić (8), Šarić (7,5), Čičmir (7,5), Jelić (7,5), Boban (7,5), Denić (7,5)(od 87. Kurbaša -), Povijač (7,5).'

JADRAN LP: Stipković (6), Vučić (6), Vejić (6,5), Primorac (6), Stamenković (6)(od 77. Grgurinović -), Vukušić (6), Krstičević (6), Roso (6,5), Marić (6), Karamatić (6), Jerković (6).

Ni hladno vrijeme nije smetalo Gomiličanima da zabilježe sigurnu pobjedu. Rano su domaći došli do gola iz jedanaesterca. Više od igre Gomiličani su realizirali u finišu susreta preko spretnog  Bobana nakon dobrog dodavanja Denića. Gosti neuvjerljivi i nikad slabiji u Gomilici.