Još jedan sjajan rezultat naših juniora, ovaj put pobijeđen je Adriatic jedan od favorita ovogodišnje lige... Vjerujem da je Adriatic danas doživio i jedini poraz u prvom dijelu lige. To je jedna sjajno pokrivena ekipa izuzetne snage i visine, vođena sjajnim trenerom, i malo tko će dobiti ove godine Adriatica.

Počelo je već standardno kako počinju naše utakmice inicijativa gostiju, naši ne igraju ništa i nismo se niti okrenuli već je bilo 9 razlike za Adriatic. 13-22 na kraju prve četvrtine. Početkom druge četvrtine već je 12 razlike za goste ali tada počinje i naše buđenje na krilima  obrane preokrećemo rezultat i dobivamo poluvrijeme sa 36-35. Sada već vidno ohrabreni nastavljamo istim stilom i u trećoj četvrtini u kojoj smo razbili Adriatic sa 20-9 i bježimo na visokih 56-44, 3 minute do kraja je već 67-50 i pobjednik je riješen.. Tada dolazi do shvatljivog pada i gosti rade seriju od 0-9 i poraz smanjuju u snošljivih osam razlike.

Ovo je start iz bajke, bajke koja i dalje traje jer naši juniori svi redom 90. i 91. godišta (liga je za igrače rođene 1989. godine) tek je Branimir Lukačić rođen 1989. godine.

Strijelci su bili:
Kaštela: T. Marin (15), Lukačić (15), Perić (9), Vukasović (8), Bosančić (7), Borozan (7), Goreta (4), Carev (2)

Adriatic: Terze (16), Diminić (13), Muše (10), Spanjic (10), Filipov (8), Sliskovic (2)