ŽUPANIJSKA LIGA
U prvih pet utakmica petog kola 1. ŽNL palo je relativno dosta pogodaka, najviše u Žrnovnici gdje je Mosor slavio s 5:1, odnosno na Hvaru je bilo čak 9:1 za domaćina. Pobjedu je upisao i Gošk koji je s 2:1 svladao Jadran (T). Jadran (KS) igra u danas u Mravincima.

Gošk – Jadran (T) 2:1 (1:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Ante Terze (Podstrana), Kristina Kuduz (Vrlika), Srećko Pleština (Klis)
Strijelci: 1:0 Nevešćanin 11', 1:1 Šalinović 69', 2:1 Periš 77'
Igrač utakmice: Ivan Periš (Gošk)

Još jednu dobru pobjedu upisali su nogometaši Goška. Unatoč problemima s ozljedama na početku priprema i teškom rasporedu, ekipa djeluje dobro, što pokazuju rezultati. Goška je put pobjede poveo Nevešćanin pogotkom u 11. minuti susreta. Minimalna prednost Goška trajala je do 69. minute kada Šalinović vraća susret u neizvjesnost, no Periš u 77. minuti ipak vraća svojima sva tri boda.

Gošk: L. Zec, Džal, Blažević, Škopljanac, Šarić, Konsa, Čubrilo, Bučić (68. Turković), Periš, Mihovilović (73. Projić), Nevešćanin (84. Botica). Trener: Radoslav Tomas

Jadran (T): Kragić, Ljubić, Pinjuh, Urlić, Šalinović, Mravičić (46. Bušelić), Šimić (49. M. Vidić), Ćuže, Ereš, Brnić, Cvitanović (78. M. Vidić). Trener: Jurica Karabatić