U šest odigranih utakmica sedmoga kola 3. HNL – jug gosti su uspjeli uzeti samo dva boda. Među njih ne spada Neretvanac koji je poražen od Vala rezultatom 3:1, najviše zahvaljujući raspoloženom Repiću koji je postigao sva tri pogotka za Kaštelane.

Val – Neretvanac 3:1 (2:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Drago Mikulić (Split), Damir Mladin (Omiš), Ante Pavlinović (Split)
Strijelci: 1:0 Repić 3', 1:1 Miličević 28', 2:1 Repić 34', 3:1 Repić 85'
Igrač utakmice: Antonio Repić (Val)

Bio je to jednostavno Repićev dan. Prije nekoliko dana ovaj bivši prvoligaški napadač stigao je u redove Vala kao slobodan igrač, a već u prvoj utakmici nametnuo se pred domaćim navijačima. Repiću je trebalo svega tri minute da načne mrežu protivnika, dok su gosti nakon nekoliko pokušaja tek sredinom poluvremena anulirali zaostatak. Repić se u 34. minuti pobrinuo da Val ponovo povede, ovoga puta s 2:1, pa je Val s tim rezultatom otišao na zasluženi odmor. U daljnjem nadmetanju gosti su imali šanse za novo izjednačenje, no priču je zaključio Repić novim pogotkom pet minuta prije kraja susreta za drugu pobjedu Vala u prvenstvu.

Val: Duvnjak, Repić, Šarić, Karamarko, Radovniković, Suman (62. Kustura), Grubić (86. Knežević), Udovičić, Cikojević, Pezo, Rajčić (64. Šimunović). Trener: Goran Šušnjara

Neretvanac: Planinić, Čolak, Mihaljević, Granić (46. Marić), Miličević, Banović, Kožul, Brkić (46. Jurić), Krtalić (78. Kvesić), Zovko, Bubalo. Trener: Mario Svaguša