U subotu i nedjelju je odigrano 1. kolo 2. HRL za seniorke. Marina Kaštela startala je porazom protiv Dalmatinke s tijesnih 22:20. Od ostalih rezultata vrijedi spomenuti pobjedu Orkana protiv Zadranki koje su postigle tek 12 pogodaka.

Marina Kaštela – Dalmatinka 20:22 (9:14)

Rukometašice Dalmatinke zasluženo su stigle do prve pobjede na otvaranju sezone, no Marinke su zamalo stigle do preokreta. Gošće su tijekom cijelog susreta imale četiri ili pet pogotka razlike, a onda se u drugom poluvremenu Marina probudila i lagano počela sustizati rezultat. U posljednjih pet minuta utakmica je bila neizvjesna, a pitanje pobjednika riješila je Antonija Šimić koja je 20 sekundi prije kraja susreta postigla pogodak za nepovratnih dva razlike.

Dalmatinka:Sršen, Tomašević, Stanković, Arar (1), Cvijanović (2), Šimić (1), Barbir (7), Marinović, Žderić (5), Jarak (1), Oršulić (4), Krilić (1), Žderić, Čupić, Nikolac, Jelčić. Trener: Ivan Jerković

Marina Kaštela:Nikolić, Pelivan (1), Olujić, Strmečki (2), Kragić (8), Lučić, Pintar (2), Perković, Karanušić (2), Maleš, Šerić (2), Papak (3), Bradari-Šljuljo, Milardović, Čatelov, Kapović. Trener: Zvonko Papak