U šestom kolu Ribola Kaštela propustila je dobru priliku da ubilježi prvu prvenstvenu pobjedu, Hermes Analitica ipak je slavila sa 79:73. Ribola je i dalje posljednja s pet poraza u isto toliko utakmica.

Ribola Kaštela – Hermes Analitica 73:79
(19:17, 15:28, 23:18, 16:16)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Josip Jurčević, Krešimir Katić, Josip Mikulić
Igrač utakmice: Nikola Došen (Ribola Kaštela)

U utakmici protiv Hermes Analitice kaštelanski su košarkaši propustili šansu da dođu do prve pobjede. Vodstvo koje su ostvarili u prvoj četvrtini ispustili su do kraja poluvremena i zaspali na -11 iz kojih se više nisu mogli vratiti. Iako je Ribola podigla tempo u nastavku utakmice te je u završnicu ušla sa samo tri poena zaostatka, dalje od toga po štetu domaćih igrača nije išlo. Goste je gurala klupa koja je ubacila čak 40 poena, među njima najviše Perić sa 25 poena. Ipak, vrijedi istaknuti igru Nikole Došena koji je na parketu proveo svih 40 minuta i pritom ubacio 23 koša uz osam asistencija i isto toliko skokova. U sljedećem kolu Ribola će put Zaboka.

Ribola Kaštela: Mikulić (4a, 1s),Rhymes (15p, 2a, 1s), Karanušić, Pruže, Došen (23p, 8a, 8s), Galić (10p, 5s), Mandić (10p, 1a, 3s), Đugum (4p, 2a, 1s), Živković, Roso, Šipić (10p, 3a, 3s), Matić.
Hermes Analitica:Perić (25p, 1s), Kordić (8p, 6a, 5s), Raič (2p, 4a, 2s), Mravak, Svoboda (12p, 4a, 1s), Garafolić (6p), Španja (6p, 1a, 10s), Krstanović (4p, 3a, 4s), Turić, Šekelja (4p, 1a, 1s), Rajić (12p, 3a, 4s), Krstanović.