U derbiju 6. kola u Zagrebu su se sastale dvije Mladosti. Bolja je bila zagrebačka Mladost rezultatom 3:0, ali je to bilo daleko od glatke pobjede. Kolo će zaključiti u nedjelju Medicinar i Kitro Varaždin.

HAOK Mladost – Mladost Ribola Kaštela 3:0
(25:23, 25:23, 25:22)
Zagreb, dvorana Dom odbojke – Bojan Stranić
Suci: Bruno Muha, Anto Mijić

Najveći hrvatski derbi po drugi put ove sezone pripao je zagrebačkoj Mladosti. Međutim, iako pobjeda od 3:0 na prvi pogled odaje dojam dominacije rezultati setova govore kako je lako moglo otići, barem pokoji set, u drugom smjeru. U sat i pol odbojkaške napetosti s mnoštvom poena i rezultatskom šarolikošću Kaštelani su ponovo pali od svojih rivala, ali poraz toliko i ne boli jer su gosti ostali kratki za samo poneki poen u svakom setu. Novi dvoboj očekuje ih u polufinalu Kupa gdje su Zagrepčani domaćini u prvoj utakmici, a Mladost Ribola Kaštela zasigurno sa svojom mladom ekipom ima potencijala srušiti Zagrepčane koji zasada djeluju kao bolja ekipa.