Šesto kolo ženske odbojkaške Superlige donijelo je samo jednu pobjedu domaćina, onu koju su upisale igračice Kaštela Cemex protiv Osijeka rezultatom 3:1. Mladost i Olimpik očekivano su slavili u gostima, a kolo će zaključiti Marina Kaštela i Poreč u Poreču.

Kaštela Cemex – Osijek 3:1
(25:13, 17:25, 25:17, 25:20)
Suci: Ivica Špadina, Krešimir Bujas

Drugu uzastopnu domaću pobjedu u prvenstvu Kaštela Cemex upisale su protiv Osijeka. Malene su bile bolje rezultatom 3:1 u utakmici u kojoj im je samo u drugom setu značajnije popustila obrana, što su gošće iskoristile za izjednačenje. No, u prvom i trećem setu napad domaćih igračica bio je na razini, a kvalitetno postavljanje u bloku bio je razlog odbijanja gostujućih napada. Četvrti set protekao je s više poena, ali su Malene rutinski privele set kraju za učvršćivanje četvrte pozicije na prvenstvenoj ljestvici.