ŽUPANIJSKA LIGA
U nedjelju je odigrano četiri susreta 10. kola 1. Županijske lige. Vodeći dvojac Uskok i Jadran (T) upisali su uvjerljive pobjede, dok je Jadran (KS) prokockao 0:1 te je poražen od Postira rezultatom 2:1.

Postira Sardi – Jadran (KS) 2:1 (2:1)
Postira, stadion Podježice
Suci: Tomislav Kujundžić Lujan (Split), Martin Mladen Pauk (Split), Mateo Boljat (Split)
Strijelci: 0:1 Karaman 8', 1:1 Žuljević 25', 2:1 I. Matulić 45' (11m)
Igrač utakmice: Luka Žuljević (Postira Sardi)

S bračkog gostovanja Jadran se vraća praznih ruku, iako su u prvoj četvrtini utakmice imali punu ruku bodova. Gosti iz Kaštel Sućurca sjajno su otvorili susret, a pogodak Karamana u 8. minuti susreta dao im je zasluženu prednost. Međutim, u drugoj polovici prvog poluvremena med je počeo teći na ruku domaćih koji prvo preko Žuljevića u 25. minuti izjednačuju rezultat, da bi u sudačkoj nadoknadi Ivo Matolić preko kaznenog udarca doveo svoju ekipu u vodstvo. Rezultat se u drugom poluvremenu nije mijenjao, iako su gosti u drugom poluvremenu izmjenama zaigrali ofenzivnije. Bio je ovo treći uzastopni poraz Jadrana u prvenstvu.

Postira Sardi:Duvančić, Baković, Dujmović (78. R. Matulić), Mihaić, M. Matulić, J. Matulić, Žuljević, Doljanin, Bajić, I. Matulić (58. Jakšić), Lukić (86. T. Matulić). Trener: Frane Kurte
Jadran (KS):Banić, Jakovčević (68. Andrić), Elez, Renić (68. Viculin), Marić-Arić, Grubišić, Plazibat (72. Poljak), Dević, Karaman, Buzov, Erceg. Trener: Ante Terze